В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №100

Шахта

Начало
16.03.2020
ID:
100

Опасна улична дупка

Подаден от: Костадин Янчев

Място/адрес: ул. „Марица“ 63434, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Шахта ще пропадне всеки момент


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.04.202011:18
    Уважаеми г-н Янчев, информираме Ви, че шахтата, намираща се в кръговото кръстовище на улица „Марица”, булевард „България” и улица „6-ти януари”, е вече ремонтирана. Уведомяваме Ви, че от снимката и без ясно посочен адрес не става ясно къде точно се намира ревизионната шахта, за която е подаден сигналът. В случай, че визирате друга шахта, моля отново да подадете сигнал с повече детайли.
  • 17.03.202011:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали