В процес 61 Приключени 2547

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Бездомни кучета

Начало
28.02.2024
ID:
3191

От близо два месеца по улицата обикалят агресивни безстопанствени кучета, които нападат понякога хора и домашните ни любимци. Срещат се сутрин,по обед и вечер точно когато разхождаме домашните ни кученца и е много ниприятно защото сме в постоянен страх.Моля, погрижете се за тези кучета да бъдат хванати и хората да излизат без страх на улицата!

Статус:  В процес

Безстопнствено куче без марка

Начало
21.02.2024
ID:
3180

Куче без марка, тъмно на цвят с черно и кафяво

Статус:  В процес

Безстопанствено куче без марка

Начало
20.02.2024
ID:
3177

Кучето е без марка, видно безстопанствено. Предимно черно от горния край под гърба и бяло от долния по корема. Средно по размер. Отличителни белези - различни очи. Едното е синьо, другото кафяво.

Статус:  В процес

Безстопнствено куче без марка

Начало
20.02.2024
ID:
3176

Кучето е без марка, видно безстопанствено. Предимно бежово с малко бяло Малко по-малко от средно по размер.

Статус:  В процес

Поредно изоставено куче с. Стоево

Начало
14.02.2024
ID:
3161

Здравейте! Подавам сигнал за поредно изхвърлено куче на пътя за с. Стоево. Това се случва постоянно там. Удобно им е там, защото пътя между с. Мулдава и с. Стоево е пуст и няма камери. Молим кучето да бъде обработено ( кастрация, ваксина срещу бяс и обезпаразитяване) както е заложено в програмата за овладяване на популацията на безстопанствените кучета и както е по ЗЗЖ чл.40 , пл. 43 и т.н.

Статус:  В процес

Масово отравяне на кучета- село Златовръх

Начало
10.02.2024
ID:
3154

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Масово отравяне на кучета в село Златовръх

Начало
10.02.2024
ID:
3153

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Масово отравяне на кучета в село Златовръх

Начало
10.02.2024
ID:
3149

Здравейте!Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх.Отровени са не само бездомни кучета,но и домашни кучета. Отровата е разпръсната близо до детска площадка. Не само кучетата, но и децата са в опасност.Това се случва за пореден път.Подаден е сигнал към полицията,но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване.Молим за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

с.Златовръх-масово отравяне на животни

Начало
10.02.2024
ID:
3148

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Село Златовръх - масово отравяне на животни

Начало
10.02.2024
ID:
3147

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител