В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Кога ще приключи ремонта от страна на ВиК в с. Патриарх Евтимово

Начало
20.12.2022
ID:
2108

През месец април започна ремонт на отсечката Първомай-Асеновград, като в с. ПАТРИАРХ ЕВТИМОВО се налага и смяна на тръби от В и К. Към момента целия участък е асфалтиран, с изключение в самото село и причината е,че В и К не са приключили с поставянето на тръбите. По пътя се минава изключително трудно, има изкопи от двата края на главния път, които са необезопасени. Кога ще се завърши тази част от пътя и дали община Асеновград може да съдейства на жителите на с. Патриарх Евтимово като направи връзка с В и К?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

замърсяване на велоалея

Начало
18.12.2022
ID:
2107

Здравейте, по велоалеята още има???? и подобни, предложението ми е да има осветление и камери да има санкции срещу тези хора (роми) главно от тях е Еко тоалетнана не решава въпроса Ако искаме да живеем в чиста страна и град

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

НЕРАБОТЕЩО УЛИЧНО ОСВЕТЛЕНИЕ

Начало
15.12.2022
ID:
2106

Не работи уличното осветление на улица АТАНАС МАРИНОВ и ул. Кочо Честименски.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кога ще бъде ремонтирана ул. Кочо Честименски

Начало
14.12.2022
ID:
2103

Бяхме внесли подписка с 67 подписа за цялостен ремонт на ул. Кочо Честименски и ул. Дунав. Двете улици са в трагично състояние. Тротоарите са пропаднали, плочките са 95% счупени. Асвалтовата настилка е в трагично състояние, принудихме се да бетонираме дупките със собствен и средства, за да не си трошом колите. Ние също плащаме данаци към общината. Ремонтират се улици, който не са в толкова лошо състояние.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не добре закрепена ограда

Начало
12.12.2022
ID:
2102

По пътя за Асенова крепост скоро беше поставена ограда за обезопасяване, но част от ограда не е закрепена добре и не може да изпълнява както трябва предназначението си. Изпратете някой служител на общината просто да докосне оградата и сам да прецени дали е укрепена както трябва.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоари

Начало
10.12.2022
ID:
2100

Тротоарите около храм "Св.Атанас" са в окаяно състояние, наистина окаяно. От пожарната до храма и на отсрещния тротоар до Ресторант "Снежанка" положението е трагично. Минавайки ежедневно от там с бебешка количка виждам как всяка една плочка се руши с всеки изминал ден. Преминаването от там с количка е бих казала дори опасно. Ежедневно стари хора падат спъвайки се.. Моля, вземете мерки скоро, защото от там минава голям поток от пешеходци. Опасен е!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Втори сигнал за отпадъци

Начало
09.12.2022
ID:
2099

Подавам втори сигнал по същия казус. Първият е с номер 2086 от 05.12.22г,з а който не мога да дам оценка по този казус, тъй като сметището от боклуци около двата контейнера си стои. Моля, отговарящи те за уличната чистота да си вършат работата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
08.12.2022
ID:
2097

Неработеща лампа на уличното осветление на кръстовището на ул. Копринарска и ул. Драгоман в Асеновград.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без осветление

Начало
07.12.2022
ID:
2095

Позволявам си да пусна още един сигнал за същия адрес, а именно последните номера на ул.Александър 2ри. Днес лично бях свидетел как дойдоха хора и работиха по проблема. Когато светна уличното осветление всичко беше наред, но час по-късно то отново не работеше. Предполагам някъде по трасето има проблем (късо съединение или нещо друго), който се появява отново и отново. Не знам дали е от значение, но ще го спомена: на ул.Средна гора има двор на къща със страшно много светеща коледна украса. Не знам от къде се захранва, но може и тя да е проблема. Надявам се на бърза реакция от страна на общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Автобуснте спирки в Асеновград

Начало
07.12.2022
ID:
2094

Господа,така изглежда автобусната спирка на градския транспорт, намираща се до казармата. Покрива на спирката пострада от градушката през месец юни 2021 година.От тогава измина година и половина. Спирката не може да се ползва по предназначение – не може да предпазва хората от силно слънце или от дъжд. Колко още време трябва да мине за да се отстрани изпочупения покрив? Тази спирка не е единствена, която е в такъв вид .Разходете се из града и обърнете внимание на автобусните спирки. Надяваме се че ще се направи необходимото в най скоро време. Граждани, използващи градския транспорт.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител