В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо осветление

Начало
04.02.2023
ID:
2197

С.Новаково. Неработещо улично осветление на кръстовище на ул.Спартак и ул. Звезда.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Недостъпни пешеходни зони заинвалиди и майки с колички

Начало
02.02.2023
ID:
2196

Здравейте! Искам да подам сигнал за недостъпно безопасно пресичане на хора в инвалидни колички и майки с колички! Мястото е пресечката на бул.България 47 и ул.Борислав от светофара към парка (южния тротоар) тротоара е толкова висок, че няма как да преминат спокойно и безопасно тази група от хора, моля за снижаване на бордюрите за да може да преминават хората безпрепятствено по тази отсечка.В момента се очаква да подменят тротоарните плочки в тази зона и се надявам, че няма да останат бордюрите по същия начин както до сега.Благодаря ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Не свети улично осветление

Начало
02.02.2023
ID:
2195

Здравейте! На 22.11.2022г. пуснах сигнал за неработещо улично осветление, сигнала е 2058 и още е в процес. Докато чакаме да го оправят вече не свети и другия стълб до блок 12 в кв. Баделема. Улицата между двата блока 12 и 13 изобщо няма осветление направено. Сега и тези два стълба не светят и всичко е в мрак. Имаме хора,които работят на смени. Вечер нищо не свети и си е страшничко,ако се прибира някой пеша от работа. Молим,ако може по-бързо да се разреши този въпрос и като дойдат да правят единия стълб от първия сигнал, да направят и другия стълб, а не да чакаме пак три месеца за него.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Допълнителни снимки към сигнал N: 2178 от 30/01/2023г.

Начало
01.02.2023
ID:
2193

На вниманието на заместник-кмета инж. Стоян Димитров!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отново неработещо улично осветление

Начало
01.02.2023
ID:
2192

След като получих e-mail от вас за отстранена повреда снощи отново нямахме улично осветление на ул. Стою Шишков (над училище Вапцаров). Моля да се погрижите да се отстрани повредата. От месеци улицата е като тъмница.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поставяне на легнали полицаи на улица ,,Стоян Джансъзов" кв.Запад

Начало
01.02.2023
ID:
2191

Здравейте,моля да предприемете мерки за поставяне на легнали полицаи по цялото протеже на улица ,,Стоян Джансъзов",защото всеки ден от там минават коли с изключително висока скорост.В квартала има много детски площадки и там играят вашите и нашите деца.Моля да вземете сигнала на сериозно,докато не се е стигнало до инцидент.Преди асфалтирането на улицата там имаше изкуствени неравности за ,,убиване" на скоростта,но след него те бяха премахнати не знайно защо...

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Рушаща се къща.

Начало
31.01.2023
ID:
2190

Колко пъти трябва да Ви повадам сигнал за къщата,която се руши.и кмета е запознат от мен лично.трябва ли съседите да не могат да си използват имота спокойно,затова че някой е мързелив,и Вие нищо не правите ,до кога?какви са тези закони?неможем да се използваме имота,защото всеки момент къщата ще рухне,и жиците с тока ще паднат в нашия имот.имам подадена поредна жалба,отговор,не

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Отказ от сигнал

Начало
31.01.2023
ID:
2189

Моля да отменя подадения по- рано днес сигнал. Моля да не се реже дървото на Захари Стоянов 13 по никакъв повод! Много Ви благодаря за разбирането!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Шкилово

Начало
31.01.2023
ID:
2188

Здравейте, Кога по план ще се асфалтира улица Шкилово, местност Шкилово, Асеновград? Доколкото сме наясно, за да се асфалтира улицата трябва 5 къщи да са с Акт16. Има толкова къщи с акт16 вече на тази улица, като една от тях е нашата. Като цяло местноста сега, по време на дъжд е в ужасно състояние. Благодаря за отговора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дърво което застрашава живущи и възпрепядства преминаващи коли и хора

Начало
31.01.2023
ID:
2187

Здравейте! Искам да подам сигнал за огромно дърво-БОР,което застрашава жувущите-техните имоти, преминаващи хора и автомобили през улицата.Дървото е на улица Захари Зограф-2 с.Бачково,на ъгъла на самата улица,тя е с изход,но неможе да се използва по предназначение и също така част от дървото влиза в частен имот което застрашава живущите в него! Моля да се вземат бързи и адекватни мерки..Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител