В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Некоректно изпълнение на общинска поръчка

Начало
10.02.2023
ID:
2208

В момента се извършват ремонтни дейности на улицата за подмяна на тротоарни плочки. Пред къщата ни на ул. Пирин N28 има спирателен кран, който те счупиха при вдигане на старите плочки. Накараха ни да си купим нов спирателен кран с условието, че като започнат да нареждат новите плочки ще го сложат! В момента крана е купен лично от нас, плочките са вече наредени, а фирмата изпълнител отказва да го постави, защото отказваме да им платим за тази дейност. Беше ни заявено да си го сложим сами. Трябва ли живущите да плащат за дейност, която се изпълнява по общинска поръчка, и ако стане авария поради непоставяне, кой носи отговорност за нея?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улица без асфалт

Начало
10.02.2023
ID:
2207

Липса на асфалт! Нямаме дори и чакъл по който да си стигнем до къщите ! Липсва на улично осветление!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблемна лампа

Начало
10.02.2023
ID:
2205

Улична лампа която работи но капака при захранването и го няма и кабелите стърчат опасно отвън

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дърво за кастрене

Начало
10.02.2023
ID:
2204

Дърво с огромна корона която заема половината от пътното платно и когато преминават автобуси от градски транспорт и камиони постоянно чупят клони

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропаднал път

Начало
10.02.2023
ID:
2203

Липсва бетонен блок от уличната настилка. Дупката е с голяма дълбочина,над 1,5 метра. Обезопасена е с клон...

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
09.02.2023
ID:
2202

Има опасно дърво, корените му са във въздуха. Намира се до Читалището покрай велоалеята от моста на Асеновец към Читалището. Вземете мерки. Снимката не може да се качи тук незнам защо.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Във връзка с ремонта на ул. "полк. Дрангов"

Начало
09.02.2023
ID:
2201

Преди години в самото начало на улицата изникна обособена зона, наредена с плочки и оградена с кашпи. Ако е имало някакво разрешение от общината, то едва ли е било законно. След сигнал до вас и издадено от общината предписание, някои от елементите като кашпите се преместиха. Но плочките останаха, а те затварят дъждоприемна шахта в най-североизточната част на улицата. Въпроса е, подмяната на настилките, включва ли премахването на незаконно обособената зона и възстановяване на правилното оттичане на дъждовните води?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно пропадане/дупка в гр.Асеновград на ул.Велико Търново

Начало
09.02.2023
ID:
2200

Спешен сигнал за пропадане на път и счупване на паве от настилката с образувала се дупка с дълбочина над 2 метра(вероятно отдолу има шахта) и опасност от пропадане на хора и предпоставка за ПТП .Към момента мястото е необезопасено и липсва улично осветление в целия квартал през тъмната част на денонищието. гр.Асеновград Ул.Велико Търново до номер 26/28 на пресечката с ул.Кръстова гора.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ИЗСЪХНАЛИ ДЪРВЕТА

Начало
07.02.2023
ID:
2199

ЗДРАВЕЙТЕ, НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ В ГРАД АСЕНОВГРАД БУЛ.БЪЛГАРИЯ 73 ИМА ОПАСНИ ИЗСЪХНАЛИ ДЪРВЕТА(3 БРЕЗИ И 1 АКАЦИЯ)КОИТО СЛЕД ПОСЛЕДНИТЕ ВЕТРОВИТИ ДНИ ВЕЧЕ ЗАСТРАШАВАТ МИНАВАЩИТЕ ХОРА ,МОЛЯ СЪДЕЙСТВАЙТЕ ЗА ОТСРТАНЯВАНЕТО ИМ ПРЕДИ ДА СА СТАНАЛИ ПРИЧИНА ЗА ИНЦИДЕНТ.ДЪРВЕТАТА СЕ НАМИРАТ С ГРАДИНАТА НА РЕСТОРАНТ ,,БЯЛО МОРЕ,, ,КОЯТО Е ОБЩИНСКА ПЛОЩ.БЛАГОДАРЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕТО

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление.

Начало
04.02.2023
ID:
2198

Неработещо улично, до входа на блок на ул. ЦАР ИВАН АСЕН ll 73. НА т.рафопоста е ( свети 7 секунди и изгасва) и пак. Срещу входа на ном. 73.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител