В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Липса на копче на светофара

Начало
21.02.2023
ID:
2231

Едното копче на светофара липсва,а има голям поток на хора и моля да бъде поправено.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ремонт на ул.Свети Кирик

Начало
20.02.2023
ID:
2230

Въпроса е относно дългоочаквания ремонт на ул.Свети Кирик в кв.Горни Воден.Защо ремонта е спрян,и от няколко месеца не се работи?Само частична подмяна на тротоари е направена досега.Ще се случили ли този ремонт,така както беше официално обявен от общината,(цялостна подмяна на тротоари и асфалтова настилка)?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Лаещо куче

Начало
20.02.2023
ID:
2229

Здравейте, бях подала сигнал миналата седмица за непрекъснато лаещо куче особено вечер. Служител от общината посети адреса като предписва кучето да се затваря в помещение вечер. Искам да кажа че това изобщо не се спазва от собствениците и кучето си обикаля нощем целия двор. Аз съм с две малки деца които през нощта се будят от лая на кучето и не могат да заспя след това. Искрено се надявам да се вземат мерки но собственикът не прави нищо по въпроса. Моля за съдействие

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Невъзможност за ползване на тротоар

Начало
19.02.2023
ID:
2228

Постоянно паркирали коли по този начин и невъзможност за ползване на тротоар

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дървета за рязане

Начало
19.02.2023
ID:
2227

Къщата ми има двор, който в с обща ограда с двора на централна поща. В близост до двора са израснали две дървета, които освен че пълнят двора ми с листа и боклуци представляват и опасност за децата ми. Искам дърветата , които са диворасли да се премахнат, но от общината не получавам съдействие защото са били във фирмен двор, а от пощата ми казват че трябва да се обърна към шефа им който е в София. Ако може между институциите да се стигне до някакво решение за премахването на дърветата

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нагло неправилно паркиране!

Начало
19.02.2023
ID:
2226

Паркинга беше пълен, а возилото от снимката най-демонстративно беше спряно така, че да заеме две инвалидни места и едно за паркиране на семейства с малки деца. Нека отговорната институция КАТ свърши малко полезна работа и наложи предвидената глоба на нарушителя!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Опасни дървета

Начало
18.02.2023
ID:
2225

Здравейте, на улица Драгоман има големи дървета, които трябва да се окастрят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
17.02.2023
ID:
2224

От известно време уличното осветление не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

ул "полк. Дрангов" трета вечер е неосветена

Начало
16.02.2023
ID:
2222

Улицата не е осветена вече няколко вечери. В същото време, на много места е разкопано и е още по-опасно предвижването в тъмните часове. Не са една или две улични лампи, че да не са се самозадействали отговорните служби. За всеки проблем сигнал ли трябва, за да се реагира и оправи?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повреда на уличното осветление

Начало
15.02.2023
ID:
2221

Част от улицата е без улично осветление от поне три месеца

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител