В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Незаконно строителство

Начало
03.04.2023
ID:
2331

Извършва се премахване на Стара жилищна сграда без влязло в сила строително разрешение. Рс 136 от 13.06.2022г се обжалва в Адм. Съд Пловдив адм. Дело 321 от 2023 г. 9състав. Няма одобрен проект за премахване на старата сграда въпреки това от къщата , която трябва да се санира има останали само две стени.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднали клони и счупено предно стъкло на кола

Начало
02.04.2023
ID:
2330

Моля да се изрежат сухите клони на въпросното дърво липа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отпадъци от найлони

Начало
02.04.2023
ID:
2329

Найлонови отпадъци от сметище събори на ограда около 200 метра

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изхвърлено мъртво животно

Начало
02.04.2023
ID:
2328

Пи поречието на р. Чепеларска, околовръстния път посока Първомай щ.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично

Начало
31.03.2023
ID:
2327

Не работи уличното....изгоряла лампа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска градина Бако Динчо

Начало
30.03.2023
ID:
2326

Искам да подам сигнал за Госпожа Нели Николова работеща в детска градина Бако Динчо моля да се вземат мерки тази бена не спира да тормози родители учители за пари нейскаме да си водим децата вече на градина други родители си отписаха децата точно заради тази госпожа моля да се вземат мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска градина Бако Динчо

Начало
30.03.2023
ID:
2325

Искам да подам сигнал за Госпожа Нели Николова работеща в детска градина Бако Динчо моля да се вземат мерки тази бена не спира да тормози родители учители за пари нейскаме да си водим децата вече на градина други родители си отписаха децата точно заради тази госпожа моля да се вземат мерки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кози и бълхи в Асеновград 2023г.

Начало
30.03.2023
ID:
2323

Здравейте, За поредна година детето и семейството ми е нахапано от бълхите разпространявани и отглеждани от съседа ни Георги Димов. Димов отглежда кози в населеното място, принудени сме да търпим миризмата, бълхите и кърлежите които се разнасят от двора му. Моля обърнете внимание на закона издаден от община Асеновград за отглеждане на животни в населеното място! Накарайте виновника да си плати и най- малкото да обезпаразити. Живеем в град, а не във ферма!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

ВиК апсурди

Начало
30.03.2023
ID:
2322

Отново ВиК копаят и половин година след това все още не са си ремонтирали дупката.Въпреки многократните сигнали подадени до тях те все в същия дух си продължават да копаят без да си ремонтират след тях.Нестига ,че не са си оправили дупката ами и до нея седи голяма купчинка пръст която е изровена от дупката а те изкопаха нова влизо до нея за да си заровят предишната.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Теч на вода в двора на ДГ Мир

Начало
30.03.2023
ID:
2321

От повече от месец в двора на детска градина Мир тече подпочвена вода, която минава през двора на градината. Водата се стича от транспорта до двора на градината. Има опасност оградата да се подкопае и падне , да стане токов удар, както и плочите в двора, където тече водата са хлътнари вече. Буквално в двора има рекичка. Не мога да прекара снимки, защото са по- големи от позволение формат

Статус:  В процес