В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Поставяне на светофар

Начало
06.04.2023
ID:
2341

Здравейте ,надявам се че ще вземете мерки по този случай -Става дума за поставяне на светофар на пешеходна пътека -отнася се за ул.Цар Иван Асен || (БББ) от долния край на магазина (пешеходната пътека на високия блок) .Случаят е такъв че на тази пешеходна пътека шофьорите не си правят труда да спират ,там сутрин и следобед пресичат деца(ученици) на няколко пъти аз като родител водещ детето си на училище щяхме да бъдем прегазени от нагли и малумни шофьори .Незнам към кой да се обърка да се вземат нужните мерки дали към вас за да го съгласувате с РУ ,или директно към РУ ,или телевизия.Не мисля че е нужно да има случка с фатален край за да се обърне внимание. Надявам се че ще обърнете внимание на искането ми (едвали е само мое ) .Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
06.04.2023
ID:
2340

Два пъти е подаван сигнал за лампа ,която не свети. Сигнал е подаден на 14.02 и 27.03 , но за съжаление и до днес не е отстранен проблема Друг проблем е стълба е изгонил в основата си ,евентуално, поради ,което при силен вятър се клати ,доста

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запушена шахта

Начало
05.04.2023
ID:
2339

Шахтата е запушена и дори при лек дъжд извират фекалии .При по силен дъжд дори кръглата шахта изхвърча и може да удари някого.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
05.04.2023
ID:
2338

Уличното осветление на ул. Христо Ботев 44 не работи от 6 години!!! Лампите са две поредни. Моля крайно време е да се ремонтират, вече пет пъти подавам сигнал и ням никаква реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
04.04.2023
ID:
2337

От дълго време три от стълбовете на уличното осветление на ул. Цар Иван Асен II 50, 52 и 54 не работят и вечер е доста тъмно за прибиращите се или пък за излизащите рано за работа. Моля, да проверите проблема и ако е възможно осветителните тела да се подменят. В други райони на града се забелязва вече подмененото ново LED осветление и с нетърпение ще очакваме и тук това да се случи. Пиша ви от името на повечето жители от блоковете в района. Благодаря за съдействието предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Тротоара на Драгоман

Начало
04.04.2023
ID:
2336

След приключване на ремонта на ул Драгоман, бе подадена жалба за опасен фундамент пред гаража ни, който беше търговски обект. По време на ремонта минаваха хора от общината,снимаха. От техническия разбрахме,че ще се премахне този фундамент,но в крайна сметка ремонта приключи и той си остана. След жалбата ни казаха да го изкъртим. Моля да бъдат поставени плочки, за да стане тротоара завършен.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

СЧУПЕН КОНТЕЙНЕР

Начало
04.04.2023
ID:
2335

В началото на месец март тази година подадох сигнал за счупен контейнер за смет на ул."Иван Вазов" , там където се пресича с ул."Сава Катрафилов". Беше ми отговорено, че до 31.03.2023г. контейнера ще бъде подменен с нов. Днес 04.04.2023г. ви уведомявам, че нищо не е направено !!! Стои си счупения контейнер. Моля да се вземат сериозни мерки, а не да се хвърлят само празни обещания ! Всички плащаме данък смет !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Стърчащи ел. кабели от уличен стълб за осветление

Начало
04.04.2023
ID:
2334

На уличен стълб за осветление липсва капака, който прикрива кабелите за ток.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасен стърчащ пън- отново

Начало
03.04.2023
ID:
2333

Искам да ви уверя, че опасния пън, който пречи на стотици хора всеки ден ,по няколко пъти на ден при преминаването им, си стои все още на място . Въпреки вашите уверения , че в най-къс срок ще бъде премахнат, той си е там и продължава да пречи и създава опасности и неудобства , меко казано. Става дума за сигнал с № 2001 от 2.11.2022 г, който вие успешно приключихте. На книга само обаче. Явно срокът от 5 месеца , от приключването на сигнала , не е къс за вас като време , а се вписва в графата светкавичен по вашето летоброене. Костенурките имат явно друго мерило за време.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 2 потребителя

Замърсяване по пътя за с.Козаново

Начало
03.04.2023
ID:
2332

След ветровете от миналата седмица по пътя за с.Козаново преди разклона за язовир 40-те извора , от двете страни е замърсено с найлонови торбички вероятно от близкото депо за отпадъци , моля да извършите проверка и да се почисти района.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител