В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
07.04.2023
ID:
2355

Моля да оправите осветлението на ул. княз Борис I n8 вх. А,Б и В защото почти една седмица не работи.Благодаря ви предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без осветление!

Начало
07.04.2023
ID:
2354

Липсва част от уличното осветление!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконно строителство

Начало
07.04.2023
ID:
2353

Здравейте, изпращам ви сигнал за незаконен строеж, който е започнал без строителна линия и ниво. Към настоящия момент няма влязло в сила строително разрешение. Всяка събота и неделя строителите са на място и работят. Дейностите са в събота инеделя, за да не може Община Асеновград за направи каквито и да е действия срещу извършителите. Няма информационна табела, няма строителен надзор. Моля да проверите КАКВО ИМА ЗА СТРОЕЖА. В СЪЩИЯ ИМОТ има и друго незаконно строителство, Моля да проверите как се издава ново разрешение при наличие на толкова незаконни постройки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконнен ламаринен гараж

Начало
07.04.2023
ID:
2352

В с.Златовръх,ул.Рожен има поставен незаконно на улицата ламаринен гараж,който пречи на движението и не само,нека се вземат мерки по отстраняването му

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Почистване на дървета пред частен имот

Начало
07.04.2023
ID:
2351

УВАЖАЕМИ Г-Н КМЕТЕ, Желая да бъдат почистени дърветата от изсъхнали клони и клони, които навлизат в имота ни. Въпросните клони са опасни и пречат на преминаващите по тротоара граждани. С уважение: Весела Янкова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка на уличното платно срещу ул."Княгиня Евдокия" №11

Начало
06.04.2023
ID:
2346

Здравейте! На уличното на ул."Княгиян Евдокия" срещу номер 11 се е отворила голяма и опасна дупка. Моля при извършване на ремонтни дейности да бъде попълнена. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дупки по пътя

Начало
06.04.2023
ID:
2345

Опасни дупки до блоковете Изток 6А И пред Детска Градина Мир Подавам сигнала от името на живущите в квартала

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на Осветително тяло

Начало
06.04.2023
ID:
2344

Липса на осветително тяло до сградите разположени на ул Гонда Вода 7В, 7А Над ДГ "МИР" Благодаря за вниманието.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

До Община Асеновград

Начало
06.04.2023
ID:
2343

Здравейте,пиша ви във връзка със канализационна шахта, която е извадена от рамката и вероятността да се счупи се увелиъ с всеки ден,аз лично се опитах с монтажна пода я поправя но не успях,асвалта около рамката е изкъртен,ако може да бъде поправена ще съм безкрайно благодарен.Благодаря предварително.Поздрави! Емил Стоев

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нужда от кастрене

Начало
06.04.2023
ID:
2342

Доста големи дървета, имат множество изсъхнали клони , нуждаят се от подкастряне заради размерите си.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител