В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Малки кученца без стопани

Начало
25.05.2023
ID:
2466

Малки кученца 8/10 на брой с майка безстопанствени. Веднъж вече е подаден сигнал за тях на 04.05

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неподкастрени корони на дървета!

Начало
23.05.2023
ID:
2465

Короните на дърветата са ниски на тротоара и на уличното платно. По тротоара се минава наведен, а по уличното платно велосипедистите трябва да заобикалят ниските клони с риск за ПТП. Участъкът от улицата е вероятно най-тесен за главен път в града.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неподкастрени дървета и храсти!

Начало
23.05.2023
ID:
2464

Короните на дърветата са прекалено ниски, под тях се минава с навеждане. Храстите от градинката пред блока са прорастнали настрани към тротоара, на който в същото време откъм улицата спират коли диагонално и често е тясно за минаване на сам човек.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Разхлабена и дрънкаща решетка!

Начало
23.05.2023
ID:
2463

Дъждоприемната решетка на ул "Рожен" при кръстовището с ул. "цар Иван Асен II" е разхлабена и разместена. Издава силен шум при всяко преминаване на автомобил.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неправомерно поставени антипаркинг скоби

Начало
23.05.2023
ID:
2462

Искам да подам сигнал за незаконно поставени антипаркинг скоби на ул. „Христо Ботев“ 15 .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Осветление

Начало
23.05.2023
ID:
2459

Здравейте! Уличното осветление се включва чак след 22 ч,а сутринта свети по светло -може би не е настроено правилно! Вечерта по цялата ул.Захария (главната улица) е пълна тъмнина! Моля отговорното лице да предприеме нужните мерки за решаване на проблема!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Отпадъци село Новаково

Начало
22.05.2023
ID:
2457

Моля да обърнете внимание на изхвърлени голямо количество отпадъци, вероятно от гробището на село Новаково - ритуални венци, кръстове, пластмасови шишета. Мястото е ров отдясно на пътя по посока новия голям кръст на юг от гробището. Моля да предупредите лицето, което вероятно почиства гробището да изхвърля отпадъците в контейнера за отпадъци пред вратата на гробището, който редовно се почиства и никога не е препълнен. Надявам се пътят към кръста да бъде почистен, а не да се заровят с пръст въпросните отпадъци. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

бездомни кучета

Начало
22.05.2023
ID:
2456

Има бездомни кучета, които са агресивни. Защо въпреки многото сигнали не правите нищо? Кучетата са агресивни и стават все повече. Надявам се да вземете мерки преди да се случи нещо непоправимо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бус спрял на пешеходна пътека

Начало
22.05.2023
ID:
2455

Часът е 7:35, на ул. Иван Асен втори, на пешеходната пътека срещу ул.Пере Тошев (пред хранителен магазин) бус беше спрял със запален двигател, без шофьор или пътник вътре. Нямаше никаква видимост от това, пешеходците нямаше как да минат без риск по пътеката.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Гробищен парк

Начало
20.05.2023
ID:
2452

Гробищните паркове са в безобразно състояние. Видно е, че не се поддържат от общината. Въпросът ми е, ЗАЩО?

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител