В процес 51 Приключени 1714

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Ремонт на водопровода и пътя в с. Козаново

Начало
21.06.2022
ID:
1680

Продължение на предишния сигнал от 21.06.2022 Искам да попитам тези, които са взели това решение ако на наше място са техните майки, така ли ще ги оставят? Помисли ли са за хората, които са в неравностойно положение, социално слаби и болни? Те как ще живеят? Могат да плащат таксита? Единият от превозвачите не отказва да влезе до центъра и да улесни хората, но трябва да му се съдейства от местната власт, към момента такава няма. Есента ще има избори, тогава пак ще ни потърсят, за да гласуваме. Каня Ви сами да се уверите какво е положението в селото.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонт на водопровода и пътя в с. Козаново

Начало
21.06.2022
ID:
1678

Уважаеми Дами и Господа, бих искала да Ви, информирам, че от 20 май 2022 до момента и откакто беше прокопан канала за новия водопровод в село Козаново, се упражнява системен транспортен тормоз върху жителите на селото. Всички хора са наясно, че няма как да се ремонтира водопровод и пътя без да се разкопае. Още през февруари 2022 беше ясно, че предстои ремонт на трасето с. Козаново – Дълбок извор. Трябваше да се помисли как да се съчетае придвижването на жителите на селото и извършването на ремонта. В момента всички, които използват обществен транспорт са принудени да ходят километри до бензиностанцията в единия край на селото, други път си плащат, за да бъдат умишлено изоставяни на два километра в средата на нищото. Напредъкът на ВиК е нищожен и няма никакво движение по трасето.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Съседа ни отглежда кози в двора си

Начало
20.06.2022
ID:
1674

Съседа ни Георги Дамянов, отглежда противозаконно 2 кози в двора си. На адрес гр. Асеновград ул.Захари Зограф 11. Миризмата която се носи от тях е покъртителна. Пълно е с бълхи и кърлежи, от които не можем да се изчистим всички съседни къщи. На улицата играят малки Деца, които са нахапани Всекидневно от бълхите! Моля обърнете внимание на проблема!!! ,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запушени отводнителни канали

Начало
11.06.2022
ID:
1659

запушени отводнителни канали на улица речна и пропаднала шахта не е възможно никой от общината да не е минавал от там това е третият сигнал който пращам първият е номер 12 12 на 25 .10 2021 вторият е с номер 12 98 на 30 11 2021 сега е месец юни няма никакво движение по въпроса беше ми отговорено че ще се ремонтират и че каналите се почистват периодично което не е вярно искам да знам какво е свършено по въпроса

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Карат като луди от кв.Запад посока Долноводен и обратно!

Начало
09.06.2022
ID:
1657

Карат като луди посока кв.Долнводен и кв.Запад никакъв контрол. В квартала живеят и играят много деца! Майка с количка не може да пресече на спокойствие пътя! Преди да направят новия път посока от кв.Запад към кв.Долноводен имаше легнал полицай и спираше това каране , но след като направиха пътя не възстановиха легналия полицай! МОЛИМ да ни се възстанови легналия полицай преди да се стигни до жертви на деца или майки с бебета!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Общински имоти

Начало
08.06.2022
ID:
1655

Кога ще влезнете във владение на общинските(множествено число)имоти, защото става въпрос за няколко имота и в какъв срок!Уточнявам ви че в района от училище "Кирил и Методи" и от кафе сладкарница "Каризма" посока Горни Воден има няколко имота(общински) които са заградени и се ползват неправомерно! За да не ми отговаряте едно и също направо ще ви посоча и номерата на тези имоти! (99087.38.22)(99087.224.18)(99087.37.92)(99087.238.81)(99087.238.77). Тези имоти се ползват неправомерно и искаме да бъдат освободени и разчистени за обществото а не заградени с огради и катинари като частни!Моля посочете срок!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

незаконна камера за видеонаблюдение

Начало
07.06.2022
ID:
1653

На ет.3 на сградата има камера за видеонаблюдение , която записва към улицата , но няма лепенки за охранителна фирма , не желая да бъда записван от хората живущи там .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

СИГНАЛ №1512 СЛЕД РЕМОНТА В КВ.ЗАПАД

Начало
06.06.2022
ID:
1652

СИГНАЛ №1512 СЛЕД РЕМОНТА В КВ.ЗАПАД Моля, да ми бъде върнат отговор относно сигнала

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паркиране продължително

Начало
06.06.2022
ID:
1651

На улица Марица 15, на паркинга откъм стария Обреден дом, от страната на магазин Зита, има паркиран син пикап Фолксваген с номер PB4738MB, който не е променял местото си вече около 4 месеца. Никой не може да използва от живущите в кооперацията това место за паркиране и не знае чия е колата и защо не се мърда оттам,какво има в нея и т. н. Това место не е платено за да се спира там повече от 4 месеца.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Липсващи пътни знаци тип 'влизането забранено'

Начало
05.06.2022
ID:
1649

Доста пътни знаци от тип влизането забранено липсват на улица Оборище и Ал.Батенберг което е довело до ежедневното навлизане на коли и каруци в забраненото насрещното движение.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител