В процес 34 Приключени 1645

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна за движението дупка

Начало
09.06.2020
ID:
233

Пропадане на асфалтовата настилка, и отваряне на сравнително дълбока дупка!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

ремонт ул. Клокотница

Начало
01.06.2020
ID:
226

Здравейте, Кога ще бъде довършен, започнатият преди почти година "ремонт" на ул. Клокотница. Разкопано е между пътното платно и тротоара по цялото продължение на улицата. Резултата при всеки дъдж е, че канализацията се пълни с пясък и чакъл.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Укаяното състояние на Главната улуца в кв.Горни Воден

Начало
11.05.2020
ID:
178

Главната улица в квартала е в укаяно състояние. Осеяна е с дупки, пропаднали шахти и големи неравности! Цялостен ремонт не е правен от може би 50 години. Хората разбиват всекидневно колите си и лошата пътна инфраструктура, в съчетание с тесния път, създава предпоставки за ПТП! Моля да бъдат взети адекватни и бързи мерки за нейното цялостно реновиране. Заложен ли е цялостен ремонт на въпросната улица "Свети Кирик" в програмата за 2020 година на община Асеновград?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нови дупки на пътя между Асеновград и Козаново

Начало
24.04.2020
ID:
154

Уважаеми Дами и Господа, Бих искала да Ви, уведомя че отново са се появили огромни дупки между с. Козаново и Асеновград. Има няколко дупки на ул. Козановско шосе почти до гробищата и преди това. Моля, да вземете мерки и да ги запълните. Благодаря за обратния отговор. Поздрави

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Шахта

Начало
16.03.2020
ID:
100

Шахта ще пропадне всеки момент

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Множество опасни дупки на завой

Начало
10.03.2020
ID:
77

Участък от 10 метра на главния път, между блок 1 и 2,който не беше асвалтиран на есен се е сдобил с повеме от 10 дупки , някои от които по 1 педя дълбоки. Човек не може да ги избегне дори и в насрещното, да не доворим че са и на завой.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Дупка на възлово кръстовище

Начало
09.03.2020
ID:
64

Опасна улична дупка на кръстовището до сладкарница "Нико" при десен завой от бул. "България" посока ул. "Велико Търново". Водачите които искат да я избегнат за съжаление трябва да навлизат в другото платно и това е предпоставка за ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител