В процес 39 Приключени 1410

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Ще има ли велоалеи

Начало
01.10.2020
ID:
449

Ще има ли велоалеи защо всеки град има велоалеии български Защо Беж велоалеи не става за велосипедисти защо в града има много велосипедисти без велоалеи не става

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отсичане на здрави дървета

Начало
29.09.2020
ID:
448

Здравейте, Искам да попитам каква е причината за маркиране на Липите на ул.Освобождение и съответно какво поражда причината 50г дървета да бъдат премахнати? При изключително интензивния трафик на района, това е единствената зеленина, която пречиства въздуха.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Детска площадка

Начало
26.09.2020
ID:
441

Какво трябва да направим за да се изгради детска площадка в между блоково пространство на ул. Княз Борис | N6

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

разписание на автобус по линия №5

Начало
15.09.2020
ID:
418

Здравейте, от сайта на общината, копирам действащото разписание на автобус по Линия № 5 – Квартал Горни воден – Животински пазар- съгласно часово разписание, както следва: от Жив. пазар – 5.50; 6.30; 7.15; 8.00; 8.45; 10.00; 11.00; 12.30; 13.50; 15.30; 17.00; 17.45; 18.30; 19.30; 20.30; 22.00 от Г. Воден – 6.30; 7.15; 8.00; 8.45; 10.15; 10.45; 11.45; 13.15; 14.35; 16.15; 17.45; 18.30; 19.15; 20.15; 21.15; 22.35. Моля да обърнете внимание на следното: 1. Разписанието не е актуално. 2. Часовете на тръгване от спирка Г.Воден и спирка Автогара не се спазва.( има пътуващи ученици, които заради по-ранното тръгване на автобуса, го изпускат) 3. Моля на видно място на спирките да се поставят табели с разписанието! 4. Защо не се извършва курса в 20.30 ч. и 22.00 часа? Благодаря Ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Запитване относно такса за битови отпадъци

Начало
08.09.2020
ID:
411

Уважаеми г-н Грудев, Имам запитване относно таксата за битови отпадъци. Интересува ме на каква база се определя тя за различните населени места. Живея в с. Долнослав и таксата ни за битови отпадъци е 18 промила. За сравнение села, които са около нас заплащат такса в размер на 12-13 промила.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Проект за канализация

Начало
07.09.2020
ID:
409

Обещахте да прекарате вода и канализация на новия квартал Баделема 2 продължението на ул.Матей Преобреженски,кога ще почне реализацията на проекта?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ще има ли велоалеи

Начало
11.08.2020
ID:
361

Ще има ли велоалеи в град Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Допълнение към сигнал № 347

Начало
05.08.2020
ID:
348

Ако сте загубили пълния текст на моя сигнал може да го прочетете в групата в facebook " За по добър живот в Асеновград" . Не виждам смисъл ограничение от 500 думи. Нахартия само първата половин страница ли ще прочетете?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паркомясто

Начало
27.07.2020
ID:
328

Колко струва закупуване на паркомясто за година? И какво е необходимо да направя?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Ще има ли велоалеи

Начало
27.07.2020
ID:
326

Ще има ли велоалеи Защо велоалеята е толкова скъпа 300 хиляди лева и е толкова е къса Това въпрос от всички граждани на Може да е по дълга и по хубава за тези пари Асеновград

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител