В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
08.10.2023
ID:
2899

Уличното осветление на ул. Асенова крепост от ул. Винарска до ул. Сан Стефано не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
05.10.2023
ID:
2892

По повод СИГНАЛ №2736 ,който маркирахте като разрешен, а именно че уличното осветление вече работи - ами не работи!!! Може би сте отстранявали повреда на друга лампа! За това прикачвам снимка направена в тъмната част на денонощието на въпросната лампа, както и карта на точното й местонахождение! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

По отнешение на сигнал

Начало
03.10.2023
ID:
2885

Може ли да предприемете отношение по сигнал 2528 Трябва да се премахне буйната растителтост около лампата. Вече е октомври и може да се предприемат действия за премахване на растителността. Иначе няма ефект от лампата. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление на ул.Странджа

Начало
27.09.2023
ID:
2874

Благодатя за бързата реакция. Осветлението на ул. Богомилска вече работи, което подобри осветеността в района. Но уличната лампа на ул. Странджа, която се намира на стълба между номер 23 и 25, продължава да не работи. Което продължава да крие рискове за преминаващите пешеходци. Долната част на ул. Странджа ( в частта си на моста ) е доста тъмна.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление на ул. Странджа и Богомилска

Начало
26.09.2023
ID:
2871

Уличното осветление в началото на ул. Странджа не работи вече трети месец. Както и осветлението до контейнерите за боклук, зад училище Христо Ботев на ул. Богомилска. Липсата на осветление от двете осветителни тела води до пълен мрак в началото на ул. Странджа. Движението на пешеходци в тъмната част на деня е опасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Стълб улично осветление капак на връзките

Начало
24.09.2023
ID:
2856

Последен стълб вдясно посока изхода на града без капак, връзките стърчат. А на предпоследния капак е също за смяна фалшив

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
14.09.2023
ID:
2825

На ул. Хаджи Димитър Стоилов 4 - вход.В зад блока до гаражоте от няколко месеца не работят 2 лампи. Отделно алеята между училище Цар Иван Асен Ii и Винзавода е пълен мрак, а утре е първият учебен ден. От там се прибират децата.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
13.09.2023
ID:
2819

В с. Стоево пред адрес ул. Мир № 5 не работи уличното осветление от два месеца.Моля да бъде оправено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
10.09.2023
ID:
2816

Неработещо улично осветление… https://maps.app.goo.gl/rVbU1VgkkGqLC6mn9?g_st=ic

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление!

Начало
09.09.2023
ID:
2812

Няма осветление повече от 3 месеца,Както и на улицата над нас, Моля оправете го :)

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител