В процес 157 Приключени 2633

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Дърво което се нуждае от подкастряне

Начало
20.11.2023
ID:
2978

Дървовиден храст излиза през оградата на църквата и препречва половината тротоар. На същото място има и пътен знак и разминаването на пешеходци е силно затруднено.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подкастряне на липа

Начало
13.11.2023
ID:
2959

Подкастряне на липа, която запушва от падащите листа улуците . Създава проблеми при обилни валежи и започва да улива по стената на сградата и влиза вода през прозорците. . Подадх молба на 10.05.2023г с вх. № 94-И-161. Обещаха да дойдат есента да изрежат стърчащите клони над покрива,но никой до сега не е дошъл. Моля Ви решете проблема. Дървото се намира на тротоара, което е общинска собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Подкастряне на липа

Начало
13.11.2023
ID:
2958

Подкастряне на липа, която запушва от падащите листа улуците . Създава проблеми при обилни валежи и започва да улива по стената на сградата и влиза вода през прозорците. . Подадх молба на 10.05.2023г с вх. № 94-И-161. Обещаха да дойдат есента да изрежат стърчащите клони над покрива,но никой до сега не е дошъл. Моля Ви решете проблема. Дървото се намира на тротоара, което е общинска собственост.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Наводнение

Начало
04.11.2023
ID:
2947

Моля да се вземат някакви мерки защото при всеки валеж, цялото пред блоково пространство и гаражите се наводняват. Ако е възможно да се поставят отводнителни шахти.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Премахване на метални гаражи

Начало
02.11.2023
ID:
2945

Здравейте!Въпросът е относно металните гаражи поставени в целия град,но конкретно в случая става въпрос, за района на сладкарница и пекарна "НИКО" адрес бул. България 27-31. Ние сме достатъчно живущи шофьори в района,но и кафето привлича доста такива .Моля ,да се вземат мерки по премахването на тези контейнери,които дори не се ползват по предназначение.Смятам ,че местата за паркиране ще се увеличат значително и няма да се налага да паркираме пред блока на тротоара ,който е предназначен за пешеходци.Дори не разбирам в крайна сметка тези бункери законни ли са или не!Информацията е доста объркваща.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно сигнал 2898

Начало
30.10.2023
ID:
2940

Писахте, че колата трябва да бъде премахната до 24.10.2023г. Колата няма собственик, няма кой да я премахне. Надявам се да предприемете действия и да махнете колата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подкастряне на дървета

Начало
26.10.2023
ID:
2936

Здравейте, Във връзка с получен отговор на сигнал с №2930 / 24.10.2023г. по повод нуждата от санитарно почистване на дървета, намиращи се на ул. Гоце Делчев 49, и детайлното описание кога започва вегетационният период на дърветата, бих искала да отбележа, че не подавам сигнала с очакване подкастрянето да се извърши веднага. Освен информация за периода на покой и биологичния листопад на дърветата очаквам потвърждение от Ваша страна, че сигналът ми е приет и гореспоменатото санитарно почистване ще бъде извършено в този есенно-зимен период, преди разлистването им през 2024г. Моля за информация необходимо ли е да напомня отново за казуса и ако да, кога.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Преминаващи тежкотоварни камиони по улица в кв. Горни Воден

Начало
24.10.2023
ID:
2933

Улица "Гергана" в кв. Горни Воден е една от най-проблемните по отношение на честите ВиК аварии. В голямата си част улицата е разбита. След ремонта на централната улица "Св. Кирик" по "Гергана" почти всеки ден минават по няколко камиона, натоварени с дърва. Течовете отново започнаха и скоро от останалата настилка на улицата няма да има и следа. Моля за спешна намеса по компетентност.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неправилно паркиране

Начало
24.10.2023
ID:
2932

Този автомобил всеки ден паркира на платени парко места. Даже преди час се обадих, дойде жена да провери о не виждам да има поставен фиш или глоба.... Докато да се закупят абонаментите се проверяваше и се лепяха фишове, а сега вече никой не минава да провери, а даже работниците на другите бариери таксуват лица паркирани на вече платени места и изобщо не знаят кое място за кой автомобил е. За тази цел се дадоха талони които да се поставят в колата. На този паркинг всеки си спира къде иска и никой не го проверява. След като искате да се плаща абонамент си свършете работата и проверявайте!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Подкастряне на дървета

Начало
24.10.2023
ID:
2930

Уважаеми господа, Във връзка с подадени предходни сигнали с N 2235 / 21.02.2023г. и N 2386 / 19.04.2023г. и получен отговор, че действията по подкастряне и премахване на дървета е прекратена и ще продължи през следващия есенно-зимен период, отново алармирам за необходимостта от санитарна сеч на дървета /3 броя липи/, намиращи се на ул. "Гоце Делчев" 49, гр. Асеновград. Надявам се, че същите ще бъдат включени в тазгодишната кампания.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител