В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Счупена детска пързалка

Начало
13.09.2021
ID:
1122

Извитата синя пързалка в градския парк е счупена от повече от месец. Съоръжението е опасно и някое дете може сериозно да пострада! Моля незабавно да се вземат мерки и пързалката да бъде отремонтирана!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно поставен противопожарен кран

Начало
04.08.2021
ID:
1043

Поставен е противопожарен кран на средата на улицата, не е обезопасен, не е осветен, в тъмното не се вижда, а от там минават коли. Улицата се намира зад училище "Отец Паисий", води до кв. Баделема, няма име и е трудна локацията за обозначаване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изгнила детска пързалка

Начало
01.08.2021
ID:
1034

Здравейте, подът на пързалката в централният парк е изгнил и е проподнал в единитя край. Моля да се вземат необходимите мерки и да се поправи преди някое дете да е пострадало. Предварително благодаря !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
13.07.2021
ID:
975

Счупена лампа на уличното осветление

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоар в лошо състояние

Начало
10.06.2021
ID:
890

Тротоара на улица Ал. Стамболийски посока от денонощната аптека до аптека Феникс, която е на Ал. Стамболийски 53 е в много лошо състояное. На места плочките са разместени или повдигнати, а има и места където плочките нацяло ги няма (отстрани на спирката на градския транспорт). Също така, покрай някои от големите дървета плочките са се повдигнали! Всеки може да се спъне или падне, а с детска количка или триколка преминаването е изключително трудно!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Камъни на пътя

Начало
03.06.2021
ID:
863

Разпилени камъни на пътя, предпоставка за ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна сграда

Начало
30.05.2021
ID:
848

Много опасна изоставена сграда. Всеки ден минават стотици хора по тротоара пред нея. Включително малки деца. Когато стане трагедията ???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасност за движението и замърсяване на ОС

Начало
19.05.2021
ID:
831

На ул. Княгиня Евдокия преди 2 седмици ВиК отсраниха авария. Улицата е в окаяно състояние след ремонта и създава следните предпоставки: 1. Разхвърляна кал в участък от 150м. - затруднено пресичане на учениците и децата в детската градина в участъка - след исъхване на калта, вдигане на големи облаци прах от преминаващите автомобили (в участъка живеят малки деца и възрастни хора с алергии. Преминават ученици за и от ОУ "Кирил и Методий") 2. Контейнера за смет се използва като заграждение на дупката - не е възможно извърлянето на битови отпадъци в същия и няма как да се почисти от сметосъбиращата фирма. - при така създалата се организация на движението, както се вижда от снимките, не са налични табели за ВОД и е създадена предпоставка за ПТП. 3. Разхвърляни строителни отпадъци по трот

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

падане на плочки от блок

Начало
14.05.2021
ID:
822

падат плочки и мазилка от блока,застрашават живота на минаващите хора по тротоара!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ограда пред падане

Начало
23.04.2021
ID:
790

Кръстовището на ул.Хан Крум с ул.Цар Иван Асен. Има ограда която пред падане дюбелите с които е хваната са почти измъкнати от асвалта и е пред падане.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител