В процес 108 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Отностна инвестиционни проекти

Начало
01.02.2024
ID:
3123

Здравейте, Бих искал да попитам за линк. От къде мога да видя всички одобрени инвестиционни проекти за 2024г. За ремонти (Улици, ДГ, спортни площадки и тн.)

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасни дървета

Начало
31.01.2024
ID:
3122

По ул. Васил Левски има много дървета които са опасни за хората. По дърветата има големи дупки. Моля общината да извърши проверка за състоянието на дърветата.

Статус:  Приключен
Оценка: 3.5 от 2 потребителя

Неработещо улична лампа пред "Асенова крепост" №49

Начало
28.01.2024
ID:
3120

Уличният стълб пред къщата на улица "Асенова крепост" №49 не свети. Моля, да бъдат взети мерки, за да свети отново.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Кв.Горни Воден и половин кв. Долни Воден

Начало
26.01.2024
ID:
3117

Докога кв.Горни Воден и половин кв.Долни Воден ще бъдат отделени от гр.Асеновград в електроразпределителната мрежа и непрекъснато имат токови прекъсвания? Защо в споменатите квартали имаше 20 прекъсвания на тока само на 26.01.2024, докато в останалите райони в града нямаше нито една авария? Моля да ми бъде изпратен официален отговор на зададения имейл, а не телефонно обаждане.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улична шахта

Начало
26.01.2024
ID:
3116

Здравейте! Част от линейната шахта на кръстовището с улици "Градешница" и "Хан Крум" е почупена и липсваща, създавайки предпоставки за инцидент с МПС/ППС и(ли) пешеходци. Шахтата е в този си вид от няколко дни. Моля за своевременна реакция и Ви благодаря предварително! Поздрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неизпълнение на служебни задължения

Начало
26.01.2024
ID:
3115

Днес 26.01.2024г. работничките от отдел "Чистота" не си свършиха работата и това не е за първи път.Дойдоха в 10.15ч. на ул."Стара планина"5, изядоха си закуските, изпушиха си цигарите и без да съберат листата си тръгнаха. Надявам се на реакция от Ваша страна и дано служителките не се учат от Вас.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ЖП Гара Асеновград - сметище

Начало
25.01.2024
ID:
3111

Обърнете внимание на ЖП Гара Асеновград да си почистят района зад складираните траверси, защото мястото е превърнато в обществена тоалетна и нерегламентирано сметище. Района е обрасъл във високи храсти и дори саморасли дървета, а отделно хората ползват гъстите храсталаци за тоалетна и за изхвърляне на боклуци. ЖП Гара имат чистачка, която чисти само перона и по коловоза на влака !!! Ако те не си изчистят района, защото са крайно безхаберни , пратете сметопочистваща фирма от общината !!! Не мисля, че хората пристигащи в Асеновград първо трябва да ни виждат боклуците !

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасност от падащи керемиди

Начало
24.01.2024
ID:
3110

Здравейте, покривът на сградата на посоченото място е опасен и има възможност да паднат керемиди непосредствено върху пешеходците, минаващи по тротоара отдолу. Не изглежда никак добре обезопасено.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Осветление

Начало
23.01.2024
ID:
3107

Първата снимка е направена в 16ч на ул. Йордан Йовков, а втората в 20.20ч на ул Вихрен. Смятам, че това е достатъчно.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Спешно

Начало
22.01.2024
ID:
3106

Общината ако не вземе мерки с това голямо куче ,което ми скъса 2 якета вече,ще им го закарам там още утре.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител