В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

РАЗРУШЕН ПЪТ

Начало
27.07.2022
ID:
1771

След подаден сигнал на електронната поща на общината и съответно не получена никаква обратна връзка, подавам сигнал и тук. Блоковото пространства на улиците Иван Асен 65,67,69,71,73 е в ужасно състояние. Пътната настилка е напълно унищожена, пробита и т.н. Навсякъде има камъни и дупки. За нас, живущите в района всеки ден е истинско предизвикателство да приберем колите си в гаражите, за които ежемесечно плащаме наем към Общината. Децата ни нямат възможност да играят в задблоковото пространство, защото ежедневно някое дете е с травма от падане. Прилагам снимки, заповядайте и на място да се убедите. Има огромна нужда от асфалтиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна дупка

Начало
24.07.2022
ID:
1765

Опасна улична дупка почва да се образува на посочения адрес.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разкопана и изоставена част от улицата

Начало
10.07.2022
ID:
1728

Здравейте! Преди около година при авария беше разкопана част от улицата пред блок 2, вх. Б, до един от гаражите. Така и не се извърши ремонт/асфалтиране на пътния участък. При разкопаване на по-главна улица в града прави впечатление, че това се извършва в рамките на няколко дни. Кога да очакваме това "чудо" да бъде поправено? Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка

Начало
06.07.2022
ID:
1718

Опасна дупка на тротоара, която възпрепятства преминаването. С детска количка е НЕВЪЗМОЖНО да се мине. Налага се да слизаме на пътното платно, от където минават ППС с висока скорост.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Опасна - повредена шахта

Начало
05.07.2022
ID:
1716

Шахтата беше ремонтирана наскоро. Очевидно ремонтът не е бил качествен - сега е изключително опасна.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна дупка на улица

Начало
23.06.2022
ID:
1686

На посочената от мен ул.Беломорие 2 има огромна дупка,която затруднява и без друго трудното преминаване по улицата. Дупката е повече от 6 м.,впоследствие на дъждовете се разраства и преминаването през нея вече е почти невъзможно. Доста често сметосъбиращата фирма не идва нагоре до ул.Родопско лале ,поради невъзможност от преминаване,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повредена шахта и улица

Начало
31.05.2022
ID:
1639

Шахтата и бордюрите са разбити, видно от снимките. Молим за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсваща шахта пред жилище.

Начало
07.04.2022
ID:
1546

Здравейте, При прибирането си от работа около 19:30ч. забелязах, че шахтата пред вкъщи ул."Солунска"8 е изчезнала.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Дупки на пътя Новаконо -Искра

Начало
05.04.2022
ID:
1537

Здравейте,пиша Ви по повод пътя Новаково -Искра ,има една отсечка около 700 метра ,която е дупка да дупка .Моля за да асфалтира- И другият проблем е отбивката за Искра ,няма отбиващи ленти! Завиващите на ляво трябва да спрат движението след себе си да изчакат идващите насреща коли и тогава да завият! Не забравяйте ,че това е пътя за Маказа.През лятото пътя е доста натоварен! Благодаря Ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Реагирайте преди да пострада някой

Начало
25.03.2022
ID:
1519

Опасна шахта

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител