В процес 193 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Платен Туристически данък по банков път

Начало
19.08.2022
ID:
1826

Здравейте, Платих по банков път, на сметката, която ми потвърдъхте, дължимият туристически данък за месец юли 2022 г. Прилагам платежното нареждане. Днес сумата ми беше върната с описание, че е грешно плащане. Много моля да ми кажете къде е грешката и как точно трябва да се направи нареждането. Предварително благодаря за съдействието. Светлана Ралева

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Къде да играят децата ни?

Начало
16.08.2022
ID:
1818

Защо всички училища са заключили дворовете? Къде да играят децата ни?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Туристически данък

Начало
15.08.2022
ID:
1815

Здравейте, Искам да плащам туристическия данък по банков път. Бихте ли потвърдили дали сметката и кодът са правилни: Община Асеновград IBAN-BG50IORT73758404020000 Туристически данък за .... месец код 44 34 00 Благодаря за съдействието! Светлана Ралрва, 0888150352

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Относно пътна настилка - Цар Иван Асен65-73

Начало
05.08.2022
ID:
1798

Здравейте, във връзка с мой подаден сигнал относно разрушеният път на ЗАДБЛОКОВОТО пространство бих искала да знам на какво основание прецените, че пътят не е разрушен? Не е направен оглед, не е изготвена експертиза. Другата седмица ще представя подписка от всички живущи в блоковете и ще ги входирам в Общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Детска площадка

Начало
02.08.2022
ID:
1787

Какво се случва с детскста площадка в междублоковото пространство? Беше одобрено но вече 2години никакво развитие..

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Относно входирана подписка с вх. N°14.00.3130 от21.06.22г

Начало
21.07.2022
ID:
1756

От отговора на г-н Манолов, не става ясно кой ще сезира ,,Вик" ЕООД Пловдив относно състоянието на водопреносната и канализационна система. Улиците не се пот държат и от фирмите за чистота, не се коси тревата, не се метът улиците, не се пръска за кърлежи и други насекоми, гъмжи от. комари. Което също беше описано в подписка та, но остана без отговор

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Капково напояване

Начало
03.07.2022
ID:
1708

Здравейте, съобщавам за неработеща поливна система в зона 5, намираща се, в кв. Запад. Сега е летния сезон когато насажденията, най- много се нуждаят от вода, ситуацията се повтаря както миналата година по това време, отново не работеше системата за напояване. Сумати насаждения след облагородяването на градската среда, загинаха именно заради недостига на вода, и останаха само плевели. След подаден сигнал миналата година дойдоха служители на общината и документираха загиналите насаждения с уверението, че ще бъдат възстановени, но уви една година по-късно все още очакваме......

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи"

Начало
29.06.2022
ID:
1700

Община Асеновград има достъп до електронната услуга, предоставена от НАП, за предявяване на изпълнителни основания, произтичащи от наложени глоби с фиш и неплатени в срок наказателни постановления. При заплащане на наложените глоби с фиш на касите на общината следва платежното нареждане да се представи в касата на Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи" - на ул. "Васил Левски" №7, етаж 2; Имате връзка с НАП, а нямате връзка между касата на Общината и касата на "Инспекторат, паркинги и гаражи". На касата в Общината плащаш и после трябва да се разходиш до ул. Васил Левски 7 за да покажеш квитанцията на другата каса на Инспектората? Кога се подава информацията към НАП за да бъде свалено от справката за задълженията?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пловдив и Асеновград

Начало
23.06.2022
ID:
1690

Има ли черен път от Асеновград до Пловдив дето може с колело, Пътя Пловдив - Асеновград може ли да се кара в локалните, благодаря предварително, И благодаря за отговора с велоалеята,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Велоалеята

Начало
23.06.2022
ID:
1685

Здравейте, Имам 3 Въпроса , 1- Кога велоалеята ще продължи до градския басейн 2- маркировка и асфалт кога ще се слагат 3- Там къде свършва велоалеята под моста как искате да минете миреше на тоалетна и има ???? там, Гнусно е за каране друг избор нямаме, Или трябва да минем през джамията и пешеходна пътека или светофара , Ама губене на време там 4- пейки да слагаме до велоалеята, Велосипедисти да си почиват и паркинг за колела, и нещо дето децата няма да скачат на пътя

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител