В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2972

На улицата лампите не работят

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тъмно Рок

Начало
19.11.2023
ID:
2971

Уличните лампи не светят, пък и да светят те са две на цялата улица - от 60та година са - Тъмно рок е, циганите шетат яко....

Статус:  В процес

улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2969

Уличната осветление до детска градина "Мир" не работи от 18.11.2023

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2967

Уличното осветление не ее включва волпще.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2966

Здравейте! От 2 денонощия уличното осветление на цялата улица “Гергана” в кв.Горни Воден не работи. В последните 6 месеца този проблем е един от най-честите. Надявам се да бъде отстранен скоро проблемът, заради който нямаме нормално улично осветление .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за липса на улично осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2965

Вече втори ден не работи осветлението в целия квартал баба Тонка , по улиците в пълен мрак.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2964

Здравейте, Игрището на ФА Шипка 2018 , което се намира в кв. Запад в между блоково пространство до бл.4/5 няма осветление. Има монтирани соларни лампи, но са неработещи. Има подадени сигнали, но няма действия след това. Очаквам да се проверят соларните лампи и да се ремонтират. Всеки ден там тренират малки деца, които трябва да излизат един час по-рано от училище, за да могат да тренират.

Статус:  В процес

Липса на осветление

Начало
19.11.2023
ID:
2963

Здравейте, Игрището на ФА Шипка 2018 няма осветление. Има монтирани соларни лампи, но са неработещи. Има подадени сигнали, но няма действия след това. Очаквам да се проверят соларните лампи и да се ремонтират. Всеки ден там тренират малки деца, които трябва да излизат един час по-рано от училище, за да могат да тренират.

Статус:  В процес

Осветление

Начало
17.11.2023
ID:
2961

На 03.11 има подаден сигнал с номер 2946 за не работещи лампи по алеята. Подавам отново същият сигнал: Няколко лампи по пътеката между ПГ 'Цар Иван Асен II" и двора на Винпром не светят. Моля, отговорните лица по този казус да се самосезират!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
13.11.2023
ID:
2957

Лампата на този адрес свети една минута, след което прекъсва и светва отново след пет минути. Моля вземете спешни мерки! Лампата осветява по-голяма част от улицата, а тя е ключова и основана връзка за децата от квартал Изток до училище Христо Ботев. Също за децата от ул. Свети Георги до училище ХВП Св. Димитрий Солунски. Улицата е много тясна и стръмна, а същевременно сутрин има голям трафик по нея.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител