В процес 57 Приключени 2546

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

безстопанствени кучета-болницата

Начало
23.11.2022
ID:
2062

Здравейте, в района на болницата и на паркинга на болницата има 3 , 4 безстопанствени кучета, които се хвърлят на минаващите и по колите. Обръщам се към вас ,с молба да се вземат мерки за отстраняването им, тъй като са опасни , както за преминаващите ежедневно хора и деца, така и редовно предизвикват предпоставки за ПТП на главният път! Благодаря Ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета нападат домашни животни в село Патриарх Евтимово

Начало
21.11.2022
ID:
2056

Здравейте, от известно време се наблюдава бум на безстопанствени кучета в село Патриарх Евтимово - след края на активния летен сезон много хора заминават и оставят кучетата си на произвола. Особено остър е проблема от скоро, тъй като гладните кучета започнаха да нападат домашни животни - има няколко семейства с изядени кокошки и други птици. Жени се страхуват да вървят по улицата, тъй като кучетата са големи на ръст и агресивни. Районът за който говоря е около стария магазин на Наркооп след парка, който в момента е празен, в посока Дълбок извор. Група граждани настояваме за спешни и незабавни мерки да бъдат уловени въпросните кучета, тъй като унищожават домашни птици. Случаите са ежедневни и намеса е необходима в неотложен порядък!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Огромен брой безстопанствени кучета

Начало
21.11.2022
ID:
2055

Здравейте! От известно време на ул."Княгиня Евдокия" около номерата 1 до 20 и в махалата се разхождат оргомно количесто безстопанствени кучета. Кучетата са около 20 на брой сред тях има и питбул. Лаят цяла вечер, а през деня се спускат към хора! Моля да вземете адекватни мерки! Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
31.10.2022
ID:
1993

Здравейте!В района на Малкият Чинар, на ул.” 6-ти януари” има 2 безстопанстмени кучета, които се хвърлят на минаващите по главният път коли , а също й на други преминаващи хора със свои домашни любимци. Обръщам се към вас ,с молба да се вземат мерки за отстраняването им, тъй като са опасни , както за преминаващите ежедневно хора и деца, така и редовно предизвикват предпоставки за ПТП на главният път! Благодаря Ви!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Глутница агресивни кучета

Начало
18.10.2022
ID:
1976

Здравейте, в района на болницата срещаме проблем с все по нарастваща глутница от бездомни големи кучета, които шумят през нощта и стават все по- агресивни и териториални, вкл. и през деня. Спускат се на минувачи и пациенти на болницата. Напомням, че в съседство се намира ОУ Петко Каравелов, от което, и към което се движат деца. Към момента, ядрото на глутницата се състои от 4-5 едри кучета. Моля, помогнете с разрешение на проблема. Страх ни е за децата ни! Благодаря за отделеното време. Станислава Иванова

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
04.10.2022
ID:
1943

Обръщам се с молба към отдел екология, За пореден път глутница кучета обикалят около квартала.Подадох толкова много сигнали за кучета,които са агресивни и опасни за хората!Тези които отиват на работа и училище длъжни ли са от страх да не ходят пеша? Моля за съдействие от общината дано този път се реагира на сигнала!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Бездомни кучета

Начало
04.10.2022
ID:
1938

Безстопанствени кучета пред общината!Кога най-накрая ще се реши този проблем? Кучетата са достатъчно големи да повалят възрастен човек. Забелязвал съм и да ползват пясъчниците по детските площатки и за тоалетна!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

За един ден двама човека ухапани от бездомни кучета

Начало
27.09.2022
ID:
1920

Днес, на 27.09.2022 година, по отсечката на ул."Княз Александър Батенберг" между ул."Капитан Андреев" и ул."Поп Матей " са нападнати и ухапани двама човека от бездомни кучета ( дете и възрастен човек, в различно време на деня). Моля, общината да предприеме незабавни мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствени кучета

Начало
27.09.2022
ID:
1919

Ул. Поп Матей и Александър Батемберг има 2 кучета, който са много агресивни и се хвърлят на хора и други кучетада хапят . Невъзможно е спокойното преминаване по тази отсечка през деня , а вечер са още по агресивни. Прочетох в групата на Асеновград, че днес отново са нахапали преминаващи , но този път е било дете.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

По сигнал 1879

Начало
21.09.2022
ID:
1903

Здравейте отново, тъй като не получих отговор успяхте ли да откриете кучето, след като направихте еднократно минаване на адреса и установих те, че го няма.... Още по-малко сте имали възможност да видите агресията му, за да бъдат взети мерки за махането на това животно от тук. Днес точно преди 20 мин. се опитах да изляза с дъщеря си от входната врата, като кучето се спусна към нас и тръгна да ни гони покрай колата ми и пред вратата да лае. Едвам вкараха дъщеря си и излязох отново от вратата сама за да проверя, дали пак ще тръгне, като се засили отново! Та питам, чакам да нахапе някое от децата или мен и да ви докажа агресията му, за да направите нещо ли?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител