В процес 157 Приключени 2633

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Разкопани ул. Васил Левски и ул. Иларион Макриополски

Начало
14.04.2022
ID:
1560

След напречно разкопаване за свързане на новострояща сграда на ул. Васил Левски, бившият парк на ЖП Гарата, срещу ресторант “Рома”, изкопите останаха запълнени с едър чакъл, който се е пръснал из цялата улица, колите разнасян чакъла и камъните изхвърчат по пешеходците. Отделно изкопите са толкова зле запълнени, че е изключително трудно да се премине през тях. Всичко това е предпоставка за инциденти. Същото е положението на ул. Иларион Макриополски , срещу входа на “Автогарата” има отново напречен изкоп , който не е запълнен и затруднява движението и е предпоставка спукани гуми и ПТП. И двете места се нуждаят от спешно асфалтиране!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тераса, която се руши и застрашава минувачите на ул. Атанас Свещаров, номер 3

Начало
13.04.2022
ID:
1553

Мазилката на терасата на ъгловата къща на ул. Атанас Свещаров се руши, парчетата падат върху главите на минувачите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

дървета на неподходящи места

Начало
15.03.2022
ID:
1499

Моля, да ми посочите как да премина с детскта количка от тези места

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна падаща стена

Начало
08.02.2022
ID:
1445

Опастност от падаща стена в ОУ "Ангел Кънчев". От десния край срещу училището граничеща с пътя има опастнос от срутване на подпорната стена на училището. Моля да се вземат предпазни мерки, защото от там минават много деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Падащи камъни и поддала подпорна стена

Начало
04.02.2022
ID:
1432

Искам да подам сигнал за опасно падащи камъни всекидневно на главният път в кв.Горни Воден (ул.Свети Кирик). Ежедневно има паднали камъни на пътното платно. Въпрос на време е, някой камък да падне върху преминаваща кола, автобус на градския транспорт или пешеходец! Моля общината да вземе мерки и да постави, ако е необходимо предпазни мрежи. Също така, за пореден път сигнализираме, че подпорната стена, отстрани на ул.Свети Кирик, е поддала и при някой от следващите проливни дъждове е възможно да се срути, както вече веднъж се е случвало! Жителите на квартала очакват някакво решение в най-кратки срокове, преди да е станала някоя беля или по-лошо да се загуби човешки живот!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изкъртена ограда ОУ Ангел Кънчев

Начало
04.02.2022
ID:
1428

Здравейте, за пореден път ще подам сигнал относно разрушена стена в двора на училище Ангел Къчев.От корените на големия Чинар се е разпукала стената под него и е много вероятно да се случи инцидент. Моля компетентни лица да огледат мястото и да се реагира по някакъв начин, без да се реже или унищожава дървото! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна шахта

Начало
02.02.2022
ID:
1420

Пропаднала шахта. С всеки следващ ден дупката става по-голяма. Скоро ще пропадне и бетонни блокове ще запушат канала. Опасно е и за преминаващи коли и пешеходци защото вечер няма осветление в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Крив стълб на лампа

Начало
20.01.2022
ID:
1395

На ул.Георги Ангелов 9 на уличната лампа е крив стълба и е опасна.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Спешно

Начало
10.01.2022
ID:
1368

Паднала врата на табло улично осветление,таблото е под напрежение!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Паднала врата, която е част от конструкцията на спирката на ул. Съединение /спирката до пица Раш/

Начало
30.11.2021
ID:
1297

Паднала врата, която е част от конструкцията на спирката на ул. Съединение /спирката до пица Раш/. Най-вероятно е паднала от вятъра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител