В процес 44 Приключени 1506

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Коли по новата велоалея

Начало
25.08.2022
ID:
1836

Още не е построена алеята и вече стана магистрала, Позволено ли е движението на автомобили по велоалеята? Да не говорим, че навлизат върху зелени площи.

Статус:  В процес

Събиране на отпадъци

Начало
25.08.2022
ID:
1835

Въпросът ми е свързан със събирането на отпадъци в с. Бачково: Защо не се събират всяка седмица, особено през лятото, когато има повече хора в селото? В горещото време отпадъците се вмирисват и стават опасни, а сметището в центъра на селото е грозна картина! Спорна работа!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Изгоряла улична лампа на ул. Асен Карастоянов

Начало
23.08.2022
ID:
1833

Изгоряла е уличната лампа непосредствено зад паметника на Петко Каравелов

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
22.08.2022
ID:
1832

Уличната лампа на адреса свети за около 2-3 минути и след това изгасва за около 20-30 минути.Това е от около месец.Моля за Вашето съдействие.Благодаря предварително.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

А след "ремонта" на ВиК какво?

Начало
22.08.2022
ID:
1831

Преди ококло 2 месеца /на ул.Безово/, след неколкократко подавани сигнали за ВиК авария, въпросните дойдоха и поправиха УЖ аварията. Няма как да знаем успешен ли е ремонтът, тъй като газим в пясък и кал. След тях остана ОГРОМНА дупка на пътя, която никой няма намерение да оправи? Към кого трябва да се обърнем ние , простосмъртните данъкоплатци, за да си върши тая обцина. и свързаните институции. работата???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал

Начало
22.08.2022
ID:
1830

Няма улично осветление на цялата ул."Иван Вазов"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасност

Начало
22.08.2022
ID:
1829

Много моля да се потърси отговорност от В и К Асеновград за несвършената работа при асфалтирането на уличните дупки, предизвикани от ремонтните им дейности.Качвам снимки от такава на ул."Стоян Джансъзов", която стои вече втори месец, но има такива и на ул."Княгиня Евдокия" и на ул."Христо Ботев".

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Рушаща се фасада на сградата

Начало
21.08.2022
ID:
1828

След многобройни сигнали до Вас,и след многобройни изявления на най- различни кметове, и постоянни конкурси за реставрирани на първо класно училище в Асеновград, фасадата му започна да се руши. В следствие на обилните дъждове през изминалото денонощие ,започна да пада част от мазилката както и на покривната конструкция .Създава се опасност за преминаващите по тротоара! Моля Ви обърнете внимание преди да е пострадал някой! И нека вече започнем да уважаваме културното наследство с което бихме могли да се гордеем. Благодаря. С уважение Екатерина Беждремова.

Статус:  В процес

Изграждане на фитнес площадки/съоражения

Начало
21.08.2022
ID:
1827

Предлагам да се изградят поне още 1-2 площадки за спортуване на открито, подобни на тази в парка до "лятното кино", които да се ползват от хората в града. Парковете в града са подходящи места за такива. Като пример за много добри площадки мога да посоча тези от снимките и тези в гр. Пловдив - https://trakia-plovdiv.bg/sport/sportni-obekti - които са компактни, стабилни и напълно функционални с всичко необходимо за пълноценни тренировки. Сегашната площадка в парка на "лятното кино" беше измолена с доста усилия и събиране на подписи преди 10-11 години и е супер, че беше реализирана, защото е доста функционална и се ползва активно всеки ден. Ще бъде чудесно ако в града се направят още, с налични базови уреди/съоръжения като успоредка, халки, лостове с различна височина, шведски стени.

Статус:  В процес

Платен Туристически данък по банков път

Начало
19.08.2022
ID:
1826

Здравейте, Платих по банков път, на сметката, която ми потвърдъхте, дължимият туристически данък за месец юли 2022 г. Прилагам платежното нареждане. Днес сумата ми беше върната с описание, че е грешно плащане. Много моля да ми кажете къде е грешката и как точно трябва да се направи нареждането. Предварително благодаря за съдействието. Светлана Ралева

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител