В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
15.08.2023
ID:
2743

Уличното осветление работи, но само през деня.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Дърво което навлиза в фасадата на блок 3/5

Начало
14.08.2023
ID:
2742

От повече от година съм подал сигнал в община Асеновград за плодово дърво което се нарушава санираната фасада на блок 3/5

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отново разсипани отпадъци след изпразване на контейнерите!

Начало
14.08.2023
ID:
2741

Днес сутринта (14.08.2023), след изпразване на контейнерите от комунални услуги на ул. Искра , ги намираме оставени отново в нелеп вид… Боклуците се разнасят от вятъра по цялата улица. За съжаление това не е за първи път!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Невъзможност за плащане

Начало
14.08.2023
ID:
2740

Искам да ви уведомя, че за втори път не успявам да платя такса на ПОС терминалното устройство, което се намира на касата в Информационен отдел.Плащам винаги безкасово, но устройството не може да работи с телефона , където ми е картата.Моля, специалистите да отстранят проблема, защото има и други случаи, при които не може да се плаща безкасово със смартфон.Плащам редовно по този начин и само на Касата на Информационния отдел на Общината не е възможно.Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изключително мръсна видима част в центъра на квартал Запад

Начало
14.08.2023
ID:
2739

Изключително замърсена площ отстрани на игрище за игра на децата. Площта е видима и достъпна за всички, и е изпълнена с ужасно много боклуци. Освен , грозна като гледка, вярвам е и опасна за здравето, защото разлагане на боклуци води до поява на множество бактерии, вируси и болести.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подръжка на моста до спортна зала "Асеновец"

Начало
13.08.2023
ID:
2738

Сигнал свързан с моста до спортната зала"Асеновец" От Павлин Костадинов Коцев Здравейте, Към настоящият момент 13.08.2023г моста до спортната зала „Асеновец”е в смущаващ вид – затревен в края с малки храсти, изпочупени лампи . Последните са изпочупени в по-голямата част на улица „Княгиня Евдокия” водеща към него. Тротоара на улицата покрай спортната зала е почти напълно заличен от трева и на практика неизползваем. Моя въпрос е какво се случва? Защо общината не изпълнява едно от основните си задължения - подръжка на градската инфраструктура, в случая мост, осветление и тротоари. Пари ли няма? Капацитет ли няма? Желание ли няма? Града все пак не е само кв. Запад, градинките в центъра и няколко кръгови. Павлин Коцев 13/08/2023г. гр.Асеновград ул."Бойка войвода" 3, ет1, ап1.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващ капак на шахта

Начало
13.08.2023
ID:
2737

Поради липсващ капак на улична шахта, зейва голяма опасна дупка, където човек може да пропадне или кола да закъса! В момента съседи са я обезопасили с клони и кашон! Моля за навременна реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неосветена улица

Начало
13.08.2023
ID:
2736

Улицата е неосветена, поради неработещо улично осветление!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоар и велоалея от кв .Запад до кв.Д.Воден

Начало
13.08.2023
ID:
2735

Липса на тротоар между кв Запад и кв.Долни Воден и евентуално изграждане на велоалеея-няма тротоар от едната страна изобщо а от другата страна(откъм Г.Воден ) на места има,на други места е в бурени а на други изобщо го няма!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Тротоар и велоалея от кв .Запад до кв.Д.Воден

Начало
13.08.2023
ID:
2734

Липса на тротоар между кв Запад и кв.Долни Воден и евентуално изграждане на велоалеея-няма тротоар от едната страна изобщо а от другата страна(откъм Г.Воден ) на места има,на други места е в бурени а на други изобщо го няма!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител