В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Мигаща лампа с искри от кабел

Начало
20.08.2023
ID:
2757

Лампата премигва и хвърчат искри от кабела.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ПОВРЕДА

Начало
19.08.2023
ID:
2755

На кв. Баделема между блок 14 и 15 няма осветление. Моля, ОБЩИНАТА да вземе мерки и да острани проблема.!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Безобразно паркиране

Начало
18.08.2023
ID:
2754

Здравейте, това безобразие е всекидневно. Как можем нормално да се включим в движението след като нямаме никаква видимост? Това на какво прилича всеки иска закуска от Боби Рач, но не всеки си позволява да паркира така, да не говорим, че го правят и полицай! Моля да вземете мерки, както за главния път така и кратката отсечка от главния път до ул. Оборище, където пък от месарския магазин постоянно има бусове...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Силен шум

Начало
18.08.2023
ID:
2753

Бих желала да бъдат взети мерси относно силният шум и крясъци всяка сутрин, създаден от събирачите на смет. Не става дума просто за вдигане и изхвърляне на боклука в камиона, а за последвали викове между работниците и адски силен шум от удрянето на коша в камиона. Всяка сутрин около 5/5:30 бива прекъснат съня на жителите около ресторант Вокс, заради този проблем, което макар и звучащо маловажно е сериозен проблем, който може да бъде решен с минимални усилия, а именно да бъдат поставени допълнителни меки уплътнения на кошовете (например дунапрен) на местата от него, които се удрят в камиона. Също така се надявам, че от чисто човешка гледна точка би било уместно работниците, които го извършват да осъзнаят, че това е час, в който 85% от хората все още спят и виковете са неуместни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
18.08.2023
ID:
2752

От 1 месец няма улично осветление на кв. Баделема. Не работи лампата точно пред блок 14 и парка, където е най-опасно през нощта. Късно вечер, не можем да се приберем спокойно, понеже е пълна тъмнина и не се знае от кой ъгъл ще изскочи пияница, циганин или куче… Не мога да прикача снимки, понеже съм с айфон и системата не ги приема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Снимки към сигнал №2748

Начало
16.08.2023
ID:
2751

Прилагам малко снимки към сигнал №2748.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсваща удъропоглъщаща настилка

Начало
16.08.2023
ID:
2750

Преди няколко месеца завърши обновяването на Градинката с адрес: град Асеновград, ул."Атанас Свещаров " № 19. Беше премахната удъропоглъщащата настилка от детската площадка за деца от 1 до 3 годишна възраст. Този вид настилка намалява риска от наранявания при падане и значително понижава възможността от подхлъзвания ,поради това, че е грапава. До този момент, все още не е поставена нова. Тъй като безопасността на децата е от най-голямо значение, моля такава да бъде поставена в най-кратки срокове.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрене на растителност по опасни завои

Начало
16.08.2023
ID:
2748

Сигнализирам за избуяла растителност по пътя за "Асеновата крепост" и село Лясково. Има опасни завои на които няма достатъчно видимост за шофьорите. На места по асфалта има пораснали смокини, това показва от колко време не е кастрено. Пътя е натоварен от пешеходци и автомобили а, без видимост от клони и треви е предпоставка за инциденти. Колите са ни надрани от стърчаща растителност превземаща пътя. Знакът "Забранено паркирането" в началото на отбивката не се вижда от клони.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасен мост на детска площадка в кв. Запад

Начало
15.08.2023
ID:
2747

В детската площадка има голяма катерушка. На нея има мостче за игра, което е единия край е на половина скъсано и видимо много скоро при игра на децата ще се скъса на цяло и който е на моста ще пострада. Изключително опасно ако се откъсне до край! Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Препълнени контейнери

Начало
15.08.2023
ID:
2745

За огромно мое щастие, напоследък все повече хора изхвърлят боклуците си разделно, но за огромно мое съжаление, повече от месец си возя целия събран от мен боклук (пластмаса, метал и стъкло) с надежда да открия изпразнен жълт или зелен контейнер някъде из Асеновград! Очевидно е, че те се събират изключително рядко и това създава неудобство на тези, които се опитват да живеят малко по-цивилизовано! Ще съм благодарна, ако хората от почистващата фирма си вършат по-добре работата!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител