В процес 93 Приключени 2823

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Кастрене на клони разрешение

Начало
24.08.2023
ID:
2771

Привет Предстои ни ремонт на покривната настилка прилежаща на къщата от посоченият адрес. Ремонта е с начална дата 28.09.2023г.. Клоните на дървото, което се намира в непосредствена близост до къщата (извън рамките на имота, на пешеходната зона), лежат в/у керемидите на къщата и нанасят щети в/у покривната настилка. Също така препълват улуците с листна маса и цвят, което затруднява почистването им и е предпоставка за ускорена корозия. Имаме нужда от разрешение за кастрене на клоните + служител от общината който да съблюдава процеса и да ни напътства в процеса, за да не бъдат нанесени щети на дървото. Надяваме се предоставената информация да е достатъчна за взимането на решение по нашият казус. Моля свържете се с мен, ако има нужда от допълнителна информация и/или въпроси. Благо

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна решетка

Начало
24.08.2023
ID:
2768

Опасна решетка.в която по чудо не си счупих крака след като ми пропадна

Статус:  Приключен
Оценка: 2.5 от 2 потребителя

Улични кучета

Начало
23.08.2023
ID:
2767

На страничния паркинг до блок 6/5 кв.Запад. . Има две кучета явно ги хранят седят си там и всяка сутрин лаят .. Ако е възможно да ги махнете от тук ще е добре.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Мизерия центъра на Бачково

Начало
22.08.2023
ID:
2766

Здравейте,докога ние жителите на село Бачково ще търпим,своеволията на наемателя на комплекс мегдана Димитър Белев, доскоро имаше изкарани дини във дървени стелажи по тротоара,а сега има вече и скара и барбекю на самият тротоар,майки с деца,пенсионери откъде да минават,има ли работещи хора в община Асеновград да дойдат на проверка и всички тези неща да се премахнат,целият тротоар от въпросните дини е ужасно мръсен понеже изгниха там,мирише също на мърша,не мисля че в едно нормално българско село трябва са бъде така… На последната снимка ви показвам и със неговата рекламна табела,за която съм сигурен че е незаконно поставена,как е скрил знака за пешеходна пътека че се наближава

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не стопанисвано куче

Начало
22.08.2023
ID:
2765

От сутринта сме подали сигнал в община Асеновград отдел Екология за мъртво куче на ул. Хан Аспарух 22. Подадени са многократни сигнали но никой не се отзова. Времето е топло кучето и голямо и започва до се разлога. Навън играят малки деца.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни /счупени/ съоръжения на детската площадка в кв. "Баделема"

Начало
21.08.2023
ID:
2763

Състоянието на детската площадка, намираща се до бл. 14 в кв. "Баделема", е под всякаква критика. Детските съоръжения са изпочупени и опасни. Моля да обърнете внимание и да вземете мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление на улицата

Начало
21.08.2023
ID:
2762

Уличната лампа светва и изгасва

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сметище

Начало
21.08.2023
ID:
2761

На улица "Лозница" в кв. Запад е позициониран контейнер за строителни отпадъци на метър от гаражи, който редовно е препълнен и около него се превръща в квартално сметище. В този контейнер се изхвърлят всевъзможни боклуци, както от жителите в квартала, така и от Долни Воден. Молбата ми е контейнерът да се подменя през ден, за да не се препълва. Молбата ми е да се постави на 3-4 м от гаражите, че при евентуално запалване на контейнера ще се подпалят и гаражите с колите в тях /имаше подобен случай миналата година/.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
21.08.2023
ID:
2759

Отново в долната част на квартала няма улично осветленив. Моля за проверка,защото това лято тези липси на захранване са доста чести. Живеем в 21-ви век. Не е приятно да се върнем във времето на комунизма. Децата скоро тръгват на училище.Апелирам за незабавни мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопансвени кучета

Начало
21.08.2023
ID:
2758

Здравейте, В кв.Горни Воден има глутница от безстопанствени кучета. Вчера със страх да не ме ухапят минах покрай тях. Преди съм била нападната от кучета пак в Горни Воден. Искам да попитам докога трябва да толерираме безстопанствените кучета? Кога община Асеновград ще започне да взема мерки? Освен кастрацията тези кучета са големи и не се знае кога човек може да бъде нападнат и ухапан. Искам да попитам отдел "Екология" на тях ще им бъде ли приятно дома им да бъде заобиколен от големи кучета и децата им да бъдат в опасност? Апелирам за незабавни действия!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител