В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Контейнери, които не са на точните си места

Начало
01.04.2020
ID:
122

На пл. Бански 1, както се вижда от снимките има място, легло, само за 1 бр. контейнер, а на посоченото място са 3 бр. Контейнерите са оставени от почистващата фирма точно на кръстовището. Има 2 бр. контейнери, които пречат на автомобилите за по-добра видимост и са предпоставка за оформяне на сметище или за ПТП. Моля за съдействие, защото след всеки подаден сигнал, 2 бр. контейнери се изместват на точните им позиции, които са и след ден, два, пак служители от почистващата фирма ги оставя там.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Порталът за електронни услуги на Община Асеновград не работи с КЕП

Начало
30.03.2020
ID:
121

Здравейте, опитвам се да ползвам Портала за електронни административни услуги на община Асеновград. От предложените варианти за вход в системата избирам вход с Квалифициран електронен подпис (КЕП) (https://auslugi.com/public/auth/asenovgrad/login?rurl=/public/auth/asenovgrad/login) . След разпознаването на моя КЕП и въвеждане на ПИН, системата извежда съобщение за грешка- 403-Forbidden: Access is denied, приложено в прикачения файл. Моля за съдействие и отстраняване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пукнатини на асфалтиран паркинг през есента

Начало
27.03.2020
ID:
116

След Първа пролет и три дена валежи и студ се образуваха пукнатини на отскоро асфалтиран паркинг пред блока 109. Тъй като паркинг беше асфалтиран преди 6 месеца, трябва да важи гаранция за качество на извършени работи. Моля да реагирайте по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

MПС, което пречи

Начало
23.03.2020
ID:
112

Това МПС, което не е в движение, от години стои на тротоара и пречи, както на движението на пешеходци, така и на автомобили. Наскоро асфалтираха този участък. Беше залепена бележка този автобус да се премахне, за да не пречи на ремонта, но така и не бе преместен. Крайният резултат от това се вижда на снимката. Нормално ли е?!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Невъзстановена тротоарна настилка след авария на ВиК

Начало
20.03.2020
ID:
107

След авария на ВиК ЕООД тротоарна настилка не е възстановена в нормалният вид, който трябва да бъде и тротиарът да служи на минаващите хора през него.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Бездомни кучета

Начало
16.03.2020
ID:
99

Глутница кучета ме нападнаха в 6:30 сутринта,разкъсаха ми дрехите.Надявам се да вземете мерки.Две големи бели кучета и две по-малки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

зает тротоар

Начало
13.03.2020
ID:
97

Тротоара пред този номер е зает със стоки от магазина и няма място за преминаване на пешеходците!Другата част е с разрушени плочки от паркирали коли,моля за вземане на мерки да се освободи и ползва от пешеходците.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Невъзможно преминаване

Начало
12.03.2020
ID:
96

Точно до хотел Елеганс има строеж по който се работи от няколко месеца а ълтернативкия “път” който са предоставили след като са окупирали целия тротоар са 5-6 хвърлени дъски в калта по които виждам как майки с колички и пенсионери се мъчат да преминат.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Молба за поставяне на колчета против паркиране на тротоара

Начало
12.03.2020
ID:
89

Моля да бъдат поставени колчета против паркиране на тротоара пред адреса-"Тодор Каблешков" 3. Защото постоянно се спират коли върху тротоара нарушавайки поставените плочки и затрудняват движението на пешеходци. Колите са предимно на зъболекаря Калинов дори след подаване на сигнал на 112 и посещение на патрул нарушенията продължават най нагло.Полицията не взема никакви мерки против тези нарушения. Моля за Вашето съдействие за поставяне на колчета. Считам че молбата ми ще бъде разгледана.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен автомобил

Начало
11.03.2020
ID:
87

Има изоставен автомобил, на бул. България 37, отзад на блока. В непосредствена близост до трафопоста и сладкарница Нико

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител