В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Разбит тротоар

Начало
09.08.2023
ID:
2722

Разбит тротоар на ул Капитан Петко войвода 4 от юни 2021 г. ,след ВиК авария.Две години на централна улица с голям човекопоток е в това състояние - да се спъваме,да падаме и да не може да преминем с детска количка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
09.08.2023
ID:
2721

Автомобила е изоставен , може би дерегистриран от доста повече от година .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изоставен автомобил

Начало
08.08.2023
ID:
2720

Тази кола няма валиден технически преглед и застраховка . Стои неподместена поне 2 години и затруднява паркирането на употребяващи се автомобили.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пропадане на пътя

Начало
08.08.2023
ID:
2719

Тази дупка се появи за 2-3 дни. Всеки ден пропада все повече. Моля, вземете незабавни мерки, за да не пропадне повече и да не се стигне до инцидент.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Проблем с отводняване на зад блоково пространство

Начало
08.08.2023
ID:
2717

Моля общината да вземе адекватни мерки преди да дойде дъждовният период. Има проблем с пропадането на асфалтовата настилка и тротоара, който продължава да се задълбочава. От цялото това пропадане на настилките пропадат избените помещения. Преградите между тях скоро ще рухнат. Явно трябва да има някой смъртен случай, за да се предприемат едни елементарни мерки. Проблемът е преди повече от 5 години и никой от управляващите не взима адекватни мерки. Единствено е необходимо да се оправи наклона на навлизаща та вода в зад блоковото пространство, за да не се задържа до блока. Надявам се след сигнала да се предприемат своевременни и бързи действия.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващ / Затруднен достъп

Начало
07.08.2023
ID:
2715

В резултат от пропадане е налице затруднен / липсващ достъп на живущите на ул. Гонда Вода 7В, кв. Изток към домовете си.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изхвърлени котета .

Начало
07.08.2023
ID:
2714

Изхвърлени котенца на 2-3 дни до контейнера на ул.Поп Ангел Чолаков окло номер 3-5.Котата са в кутия до контейнера ,без майка на улицата и ще умрат ако не се приберат.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Обновяване на улицс

Начало
05.08.2023
ID:
2712

Здравейте! Предстои ли скоро обновяване на улица Капитан Райчо в участъка от ул. Ал. Стамболийски до ул. Княз Борис Първи? Асфалтът е в лошо състояние, пропаднал на доста места, шахтите по средата на улицата са доста над нивото и, и при проливен дъжд реално не вършат работа си, тротоарите са в потресаващ вид - въпрос на време е някой да падне и пострада сериозно. Всички улици около Болницата се обновиха, остана само този участък от Капитан Райчо. Искрено се надявам, че скоро всички, които живеем тук, ще се радваме на нова и красива улица. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Проблеми в детската площадка зад Пожарната.

Начало
04.08.2023
ID:
2711

Детската площадка е в окаяно състояние. Бебешката люлка е счупена през преградата, има опити някой да я лепи със скоч, без успех. Пързалката скърца и се клати. Кончето е с разбити болтове в гредата за стъпване и е въпрос на време дете да падне. Има изпочупени заграждения, през които може да се вмъкне малко/до средно куче и да стане беля, докато тичат малките деца вътре.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна люлка

Начало
04.08.2023
ID:
2710

Здравейте! Пиша ви във връзка с една от детските площадки за която отговаряте вие.???? Намира се до пожарната между блоковете. Бебешката люлка е счупена и не можа да се ползва от най малките който като са там искат да се люшкат. Многократно съм виждала да се ползва не по предназначение правила съм не един път забележка и ето, че накрая са я счупили.???? Моля за бърза реакция относно люлката да може да се ползва от нашите и вашите дечица. Благодаря ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител