В процес 194 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Тротоар и велоалея от кв .Запад до кв.Д.Воден

Начало
13.08.2023
ID:
2734

Липса на тротоар между кв Запад и кв.Долни Воден и евентуално изграждане на велоалеея-няма тротоар от едната страна изобщо а от другата страна(откъм Г.Воден ) на места има,на други места е в бурени а на други изобщо го няма!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Опасна шахта на уличното платно

Начало
12.08.2023
ID:
2733

На посочения адрес има опасна улична шахта, която се отваря при всяко преминаване на автомобил и има опасност да се отвори докато автомобил преминава върху нея.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Внимание

Начало
12.08.2023
ID:
2732

Много опасно. Да се премахне

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за почисване на улица Илинден

Начало
12.08.2023
ID:
2731

Здравейте !След извършване на ремонтни дейности от страна на ВИК !Пръхоляка е до третия етаж!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Намерана умираща котка

Начало
12.08.2023
ID:
2730

Котка която беше намерена котка умираща и бремена. Котки е била вижда със седмици така да лежи от съседи така умираща.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пътна настилка

Начало
11.08.2023
ID:
2729

Здравейте, Минаха вече няколко дни от аварията на ул.Велико Търново,но въпреки това ВиК все още са асфалтирана дупката. При всяко минаване от там колите вдигат страшно много прах. Кога да очаквам да бъде асфалтирано ?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
09.08.2023
ID:
2727

Уличната лампа гасне и не работи постоянно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка!

Начало
09.08.2023
ID:
2726

Дълбока дупка с остри ръбове на околовръстния път.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Поставяне на ограничители на скоростта тип ,,легнал полицай''

Начало
09.08.2023
ID:
2724

Здравейте, Бих искал да предложа полагането на ограничители на скоростта на ул,,Стоян Джансъзов'' започваща от училище Цар Иван Асен II (Цветните) При спускане от училището по пътя към Долни воден,колите развиват изключително висока скорост.Улицата е с чисто нов асфалт,за което мога да поздравя общината,но преди ремонта имаше изкуствените неравности.които бяха премахнати не знайно защо.В квартала има много детски площадки,на които играят нашите и вашите деца.Особено след блок 101 и 100 по пътя за Долни воден колите са развили много висока скорост,която е предпоставка за възникване на птп.Моля,ако обсъждате този сигнал да присъствам и аз по възможност.Бих се съгласил да поставим изкуствените неравности на местата,които имаше преди ремонта лично за моя сметка. С уважение: Илия Василев

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безводие

Начало
09.08.2023
ID:
2723

Здравейте, Пиша Ви във връзка с постоянните аварии на ВиК Асеновград. Вече през ден,ако не и всеки ден спира водата,заради аварии. С малко бебе съм и изобщо не е удобно да стоя без вода по половин или цял ден, всъщност..ние живеем в 21 век и това ,че няма вода изобщо не е нормално. От ВиК Асеновград вдигат рамене с "има авария,тръбите са стари, работим", е да,обаче на ул. Илинден буквално през ден има авария. Няма ли някакъв вариант за инвестиции в инфраструктурата,защото аз плащам вода и искам да имам достъп до нея! Прилагам снимков материал от сайта на ВиК Пловдив с постоянните аварии в Асеновград.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител