В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Зов за помощ

Начало
11.05.2020
ID:
180

Моля, от името на моето семейство и на всички съседи за помощ! Почти сме на път да ни"изядът кърлежите" Третирахме със собствени средства градинките около блока но просто без никакъв резултат. Кърлежите се качват даже и до прозорците. Молим ви, нека някой мине да напръска НАВСЯКЪДЕ около блока и около пощата (в близост до блока) защото навсякъде се разхождат деца и домашните ни любимци! Адреса е: ул Цар Иван Асен № 104, 106, 108. Благодарим за съдействието!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Контейнери, които не са на точните си места

Начало
01.05.2020
ID:
170

На пл. Бански 1, както се вижда от снимките има място, легло, само за 1 бр. контейнер, а на посоченото място са 3 бр. Контейнерите са оставени от почистващата фирма точно на кръстовището. Има 2 бр. контейнери, които пречат на автомобилите за по-добра видимост и са предпоставка за оформяне на сметище или за ПТП. Моля за съдействие! Всеки месец ли трябва да подавам този сигнал, за да има ефект, каква е тази управа. Точно на 1 април 2020 съм подала същия сигнал, а от 2 дни, контейнерите пак са там

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Контейнери

Начало
29.04.2020
ID:
160

Здравейте, както се вижда от снимката, контейнерите на са на мястото си, което е на ул. П. Славейков, там е джоба им. Контейнерите пречат на движението и са на улица, която е под наклон. Самият Д-р Грудев минава всеки ден от там и ги вижда, защо не е сигнализирал той или защото строежът в близост е негов, а самите работници, постоянно местят контейнерите, а от фирмата, която събира боклуците не ги връщат на мястото си. Моля за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба на гражданите свързана с дърводобивната фирма извозваща дървесина през квартал Горни Воден

Начало
28.04.2020
ID:
159

Гражданите на кв.Горни Воден искаме да се преустанови дейността свързана с извозването на дървесина с големи камиони през пътната мрежа на квартала. Защото тежката техника уврежда пътната настилка, която е стара, не рехабилитирана и не пригодена да издържа на големи натоварвания. В следствие на движението на камионите, асфалта се руши всекидневно! Също така пътните платна на много части в квартала не отговарят на габаритите, нужни за придвижване на тежка техника и създават предпоставки за ПТП.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

НАРУШЕНИЕ

Начало
22.04.2020
ID:
152

неправилно паркиране в зелени площи.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

ОПАСНО ДЪРВО

Начало
14.04.2020
ID:
143

Здравейте, в непосредствена близост до общински обект, нает от ЕТ "Мердие Абдула" - заведение за бързо хранене "На спирката", има дърво, което е наклонено над покрива, има и счупен изсъхнал клон. Молим компетентно лице да го огледа. Страх ни е, че при буря може да падне, да нанесе щети и нарани хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Подрязване на дървета.

Начало
14.04.2020
ID:
142

Преплетени клони в електропреносната мрежа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
10.04.2020
ID:
138

Изоставен от 3 години автомобил. Бял с номер РВ 9358 ВТ. И защо не ви се качват снимки направени от мобилни устройства. Надявам се не защото това ви устройва.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
08.04.2020
ID:
134

Автомобилат е изоставен върху общинска земя минимум от 8г.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тротоар за възстановяване

Начало
07.04.2020
ID:
131

Здравейте, Както се вижда от снимките, тротоара пред Военният стол е за възстановяване.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител