В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Счупена детска пързалка

Начало
18.07.2023
ID:
2645

Червената пързалка на голямата площадка в Градския парк е провиснала от едната страна. Болтовете липсват.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Буйна трева

Начало
18.07.2023
ID:
2644

Детската площадка в квартал Баба Тонка е обрасъл. Сухи и големи треви са по целият парк.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Цигани

Начало
18.07.2023
ID:
2642

Джордж махала се превръща в циганска махала през летния сезон. Наглостта не се търпи. Наглост е и от страната на органите, че го позволяват. Започнете да си вършите работата!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасни клони

Начало
18.07.2023
ID:
2641

На ул.Стою Шишков,пред къща 17 има дърво липа,клоните на което са достигнали ел.жиците.Моля да бъдат предприети мерки по отстраняването им.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
18.07.2023
ID:
2640

От няколко дена на ул.Стою Шишков от стълбището до ул.Дружба осветленшето неработи

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещ светофар

Начало
18.07.2023
ID:
2639

Здравейте, Моля да предприемете мерки,относно севетофара на бул."България" и ул."Велико Търново",който не позволява на пешеходците да се придвижат за времето на светещо "зелено" !Подала съм няколко пъти сигнал на 112,включително и днес,но нищо не се е променило. Също светофара на кв.Запад,който първоначално имаше секция за завой наляво от бул."България" към кв.Запад,в последствие тази секция не свети.Защо?!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неработещо улично осветление

Начало
18.07.2023
ID:
2638

Не работи лампата, която е разположена между В. Петлешков 10 и В. Петлешков 12. Също така не работи осветлението в пресечката, която е срещу В. Петлешков 10

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Никакъв резултат!

Начало
18.07.2023
ID:
2637

Благодаря, че “Приключихте” и двата сигнала, които подадох. Но искам да Ви кажа, че ефект от Вашето “предупреждение” НЯМА. Даже мисля, че стана по-зле. Нека някоя сутрин “предупреждаващият” да тръгне с тях и да види какъв адски шум създават и тогава да се прецени дали има ефект от това предупреждение или трябва да се измисли нещо друго! Сигнал #2594

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни клони

Начало
17.07.2023
ID:
2636

Здравейте! Сигналът е свързан с подкастрянето на дърветата по протежение на бул. България. Много често падат изсъхнали клони от дърветата и застрашават живота и здравето на хората, които преминават по тротоарите и пътното платно. Днес (17.07.2023) на бул. България 48 падна изсъхнал клон, който за щастие удари леко само една кола, но последствията можеше да са много по-сериозни. Моля да бъде извършена инспекция на всички дървета по булеварда с цел избягване на нежелани ситуации и инциденти. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Градския басейн

Начало
17.07.2023
ID:
2635

Вчера неделя 16-ти юли 23-та година на градския басейн след 14.00 часа както всеки ден идва цялата ромска махала , да добре разбирам не трябва да има дискриминация но , 50% от ромките бяха с дрехите в басейна. Никой не им направи забележка абсолютно никой от персонала който работи там спасител не видях през целия ден под дървото на сянка и изобщо не се помръдна оттам. От сутрин до вечер деца постоянно скачат в басейна трябва да стане някоя беля за да се предприемат мерки предполагам?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител