В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Сметосъбирането

Начало
22.05.2020
ID:
210

Добър ден! Смята ли община Асеновград да се съобрази с искането на гражданите си за индивидуални кошове за домакинствата в къщите, след изтичане на договора със смето събира щата фирма на 01.08. 20г.Знаем че имате съществуващ договор с тях. Въпроса ми е след превключване то на този договор, ще се съобрази ли Община Асеновград с това наше искане и съответно как ние гражданите да внесем искането по законов ред. Дали трябва да представим подписка(колко подписа са необходими), жалба, молба или др.?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Докога ще е така

Начало
21.05.2020
ID:
208

Г-н Кмете до кога ще е така.Тези с каруците пак налазиха града.Какво ще правите.Издайте заповед например,ако не се спазва, глоба или конфискация на превозното срвдство(коня и каруцата).Прекаляват вече.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неизпълнение на заповед за носене на маски взакрити обществени места и транспорт

Начало
21.05.2020
ID:
207

Уважаеми дами и господа, във връзка със споделена информация в социалните мрежи за масово неносене на предпазни маски от пътници и шофьор по линиите Асеновград- Пловдив моля да вземете мерки. В случай, че Община Асеновград не е институцията, която ги контролира, моля да ми посочите към кого да адресирам сигнала си. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Замърсяване

Начало
20.05.2020
ID:
206

Това според вас нормално ли е какво се прави с такива хора, ако мога да ги нарека така. Не може някой да чисти, а те да замърсяват с цялата си наглост. Към кого трябва да се обърнем

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нерегламентиран търговец

Начало
18.05.2020
ID:
202

Сигнализирам за нерегламентиран търговец пред болницата на дувара продава череши , общината е осигурила места за тази дейност , както и на общината да се плаща тротоарно право .Моля да проверите търговеца .Аз мисля, че той няма право да продава там.Надявам се , да се вземат необходимите мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба относно паркиране пред гаражи на сграда

Начало
17.05.2020
ID:
198

Моля да ми бъде разрешено да поставя стационарни скоби пред гаража ми или общината да постави знак „Паркирането и престоя забранен“ на ул.Булаир, към, която гледат входовете/изходите на гаражите на сградата. Превърнали сме се на пъдари всички от сградата за да не паркира някой пред гаражите. Случвало ни се е понякога да закъснявамо по 1-2 часа за работа защото някой е паркирал пред гаражите и полицията се опитва да го открие. Моля да вземете необходимите мерки и действия.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Павилион за дрехи в непосредствена близост до храм "Св. Атанасий"

Начало
15.05.2020
ID:
193

Здравейте! Имам следните въпроси: - подходящо ли е според вас такъв павилион да получи разрешение да бъде позициониран точно на такова място - в непосредствена близост до църковен храм? - Кой е дал разрешение на търговеца? - Какъв наем ще плаща наемателят и за какъв срок от време? - Има ли вариант павилионът да бъде преместен на място, по-подходящо за целта? Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неокосени площи

Начало
15.05.2020
ID:
192

Във връзка със сигнал 183 за неокосени площи на улици Шейново и Рилска - не е вярно, че са окосени на 13.05, градинките си стоят така, снимките са от тази сутрин. От Рилска 80 надолу към параклис Св. 40 Мъченици, градинките не са окосени. Същото важи и за ул. Шейново от магазина на ъгъла към параклис Св. Варвара. Правете проверка преди да пуснете отговор и да приключите сигнала.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Преплетени клони на дървета в захранващи кабели

Начало
13.05.2020
ID:
191

Преплетени клони на дървета в захранващи кабели на ул. "Тодор Каблешков" 1 в Асеновград. Клоните на дърветата са се вплели в кабелите има опасност да ги скъсат и да предизвикат късо съединение . Моля за Вашето съдействие. С уважение Г.Лозев

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неокосени площи

Начало
11.05.2020
ID:
183

На улици Шейново и Рилска има неокосени площи на градинки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител