В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Подрязване на дърво Чинар

Начало
20.07.2023
ID:
2655

Нарушаване на нощната тишина и спокойствие на живущите в кооперацията на ул. "В. Левски" 5 от блъскането на клоните на дърво "Чинар"в нея през всяка ветровита нощ и застрашаване на целоста на фасадата на сградата! Молим отсраняването на проблема да бъде организирано в максимално кратък срок. Благодарим предварително за взетите мерки и организационни действия!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Силна музика от циганската махала

Начало
20.07.2023
ID:
2654

Редовно се чува силна музика, която огласява цял квартал. Не е еднократно, а дни наред. Едва ли полиция и други градски органи не са чули и защо не се вземат мерки? Има дни в които е целодневно и до среднощ. Вдигането на шум който огласява огромна част от града вероятно е недопустим и през деня. Това не е като съседа от горния етаж, да пречи на на този от долния. Мощни уредби които се чуват на километри. Посочената локация на картата не е точна. Озвучаването се чува на ул. "полк. Дрангов" от към циганската махала, или както там е наричате като квартал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно СИГНАЛ №2555

Начало
20.07.2023
ID:
2653

От отговора на сигнал №2555 става ясно че отказвате да си вършите задълженията. 1. Въпросният строеж е на съвсем друга улица. 2. Частният терен на фирма „БИС - 98“ ООД. Е ограден и е до портала. Няма как нито аз нито вие да видите замърсяване вътре. 3. Спрели те автомобили са на платното не на тротоара от дясната страна на улицата. 4. Замърсяването попада върху поземлен имот 00702.510.20 видно от справка в кадастъра.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса на Табела

Начало
20.07.2023
ID:
2652

Липса на пътен знак което да Забранява Спирането и Престой. Преди е имало.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично и градинско осветление

Начало
20.07.2023
ID:
2651

От 6 /шест/ месеца не работи градинското осветление , което се намира между гаражи 140 и 141. Не работи и осветлението и на съседния вход.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Коте в кладенец

Начало
19.07.2023
ID:
2650

Котка, паднала в кладенец между Баскетболната зала и мотоклуба

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Лаещо куче вечер

Начало
19.07.2023
ID:
2649

Здравейте! Много Ви моля по възможност да приберете безстопанственото куче на посочения адрес. Кучето е средно голямо, бяло и кафяво. Вечер между 3 и 6 часа се спуска да лае преминаващите коли и не може да се спи от постоянния шум, който създава. Не е агресивно към хората. Кучето се върти в градинката до баничките и около църквата “Успение Богородично”. Благодаря предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Косене на треви в кръговите движения посока Пловдив

Начало
19.07.2023
ID:
2648

Здравейте, Бихте ли могли заедно с общините Куклен и Пловдив да окосите тревните площи около и в кръговите движения посока Пловдив. Има големи предпоставки за ПТП поради нулева видимост.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Косене на тревите по кръговите движения посока Пловдив

Начало
19.07.2023
ID:
2647

Здравейте, Имате ли възможността с общините Куклен и Пловдив да съдействате за косенето на бурени и треви в посока Пловдив, които са пораснали обилно около и на всички кръгове движения. Има предпоставки за катастрофи и няма почти никаква видимост.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Каране на велосипеди на място обособено за отдих

Начало
18.07.2023
ID:
2646

В продължение на 3 години , летните месеци в село Новаково пред кметството , на центъра ,където има пейки е превърнато в “писта” за велосипеди. На това място малки деца играят под заплахата да бъдат бутнати,прегазени от тийнийджъри ,които карат като бесни. Трябва ли да стане инцидент за да се самосезира местното ръководство ?Явно Да,след като този проблем вече три години не се решава!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител