В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Безстопнствено куче без марка

Начало
21.02.2024
ID:
3180

Куче без марка, тъмно на цвят с черно и кафяво

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отпадъци / почистване

Начало
21.02.2024
ID:
3178

На 05,02,2024г. подадох сигнал за струпани автомобилни гуми до контейнерите за смет на пресечката с ул.Сава Катрафилов. Върнахте отговор, че сте направили проверка на място и гумите ще бъдат прибрани. До днес 21.02.2024г. гумите си стоят на мястото !!! Вземете мерки !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Безстопанствено куче без марка

Начало
20.02.2024
ID:
3177

Кучето е без марка, видно безстопанствено. Предимно черно от горния край под гърба и бяло от долния по корема. Средно по размер. Отличителни белези - различни очи. Едното е синьо, другото кафяво.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопнствено куче без марка

Начало
20.02.2024
ID:
3176

Кучето е без марка, видно безстопанствено. Предимно бежово с малко бяло Малко по-малко от средно по размер.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улична лапа не свети

Начало
20.02.2024
ID:
3174

Здравейте, уличната лампа, намираща се пред сградата на ул. "Клокотница" 36 ( срещу "Клокотница" 39 ) от известно време не работи. Останалото осветление на улицата е нормално. Тази лампа редовно е имала същия проблем и преди-. Предварително благодаря за съдействието и бързата реакция.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улична лампа

Начало
19.02.2024
ID:
3173

От скоро лампата на уличното осветление не работи(не свети)

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Проект ХАРМОНИЯ за Климата за РБ съгласуван 2005-2018 г от ЕС и РБ с чат за Община Асеновград

Начало
18.02.2024
ID:
3171

до КМЕТА на ОБЩИНА АСЕНОВГРАД чрез Главния Секретар Г-н Петър Д. Иванов Копие: Екс Кмет и екс Председател на ОбС г-н Светозар Шуманов Относно: Преписка в Общината към Кмет и в ОбС Уважаеми Г-н Иванов, По заявената от Общината Готовност да ползва нови енергийни системи в рамките на Проект Хармония за Климата получени предложения в Общината 2018 , координирани 2022 г с Отдел Проекти и последно обсъждани със Зам.Кмет Финанси и Председател на ОбС с пълни данни с вх. М-22/24.04.2023 за да може Общината да ползва нова енергийна система за независимо ел. захранване на региона и Уличното Осветление както и независимо ел.захранване на Обществени сгради ( особено започнатите и неприключени от 2000 г по списък от екипа на Кмета) както е описано в предложеното 2018 по 5 РП на ЕС Програма по

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не уредени кръстовища

Начало
16.02.2024
ID:
3170

Кръстовищата на Улиците Сава Катрафилов, Костадин Балтов, Атанас Маринов и Кочо Честименски с ул Иван Вазов и Дунав преди години бяха регулирани със знак СТОП. Знаците бяха отрязани и откраднати предполагам, и сега понеже не са регулирани предимствата особенно с ул. Иван Вазов като по натоварена, е предпоставка за инциденти. Моля да се помисли за поставяне на знаци Стоп на съответните кръстовища.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не правилно спряни автомобили

Начало
16.02.2024
ID:
3169

От ъгъла на ул. Сава Катрафилов по посока кооперативния пазар от лявата страна на тротоара на ул. Иван Вазов всеки ден има има множество не правилно паркирани автомобили, които пречат да мине детска количка , някои са плътно паркирани до стената на завод Асенова Крепост. Има един пикап Хюндай Хаш 1 , който е изоставен точно до Любекса и от него не може да се минава. Моля да се вземат мерки, като се поставят бетонни колчета по тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кои разреши на дюнера да си сложи маси?

Начало
15.02.2024
ID:
3166

Кой от общината разреши на дюнера да си направи подиум на половината тротоар, а на останалата част да си сложи маси и столове. Ние пешиходците се бутаме за да се разминем. Това е безумие. По надолу по улицата. Защо сложихте знак спирането забранено(пред детската градина бако динчо). Този знак за красота ли е.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител