В процес 193 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Опасна шахта

Начало
06.10.2022
ID:
1949

Счупена шахта ,върху коята има поставена плочка,за да предпазва пешеходците от пропадане в шахтата. Шахтата се намира точно пред кулинарен магазин " Сити" на ул. " Асенова крепост "1 преди ОУ Христо Ботев гр. Асеновград. Моля за Вашата спешна намеса за разрешаване на казуса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разкопана пътна настилка, оставена в покъртително състояние !!!

Начало
30.09.2022
ID:
1927

Първият ми сигнал беше "приключен", без абсолютно никакви действия по отстраняване на проблема. Моля ОБЩИНА АСЕНОВГРАД да си свърши работата !!! На улица Иван Вазов, на две места има разкопана пътна настилка от ВиК, оставена в покъртително състояние вече над ДВА МЕСЕЦА. Тротоарът също е пострадал от разковането и е напълно разбит. Очаквам ДЕЙСТВИЯ от общината, а не така подмолно да ми "приключва" сигнала, без дори да получа обяснение за ситуацията !

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неасвалтирани дупки по улицата, изкопани след ВиК аварий

Начало
02.09.2022
ID:
1861

Здравейте! На кръстовището на ул. "Кнгиня Евдокия" с ул. "Костур" от два месеца има две изкопани дупки, в следствие на ВиК аварии, които и до ден днешен не са асвалтирани! Същатата е ситуациията и срещу ул."Княгиян Евдокия" срещу №17. Моля за своевремна намеса и асвалтиране на посочените в сигнала места!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

А след "ремонта" на ВиК какво?

Начало
22.08.2022
ID:
1831

Преди ококло 2 месеца /на ул.Безово/, след неколкократко подавани сигнали за ВиК авария, въпросните дойдоха и поправиха УЖ аварията. Няма как да знаем успешен ли е ремонтът, тъй като газим в пясък и кал. След тях остана ОГРОМНА дупка на пътя, която никой няма намерение да оправи? Към кого трябва да се обърнем ние , простосмъртните данъкоплатци, за да си върши тая обцина. и свързаните институции. работата???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасност

Начало
22.08.2022
ID:
1829

Много моля да се потърси отговорност от В и К Асеновград за несвършената работа при асфалтирането на уличните дупки, предизвикани от ремонтните им дейности.Качвам снимки от такава на ул."Стоян Джансъзов", която стои вече втори месец, но има такива и на ул."Княгиня Евдокия" и на ул."Христо Ботев".

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

РАЗРУШЕН ПЪТ

Начало
27.07.2022
ID:
1771

След подаден сигнал на електронната поща на общината и съответно не получена никаква обратна връзка, подавам сигнал и тук. Блоковото пространства на улиците Иван Асен 65,67,69,71,73 е в ужасно състояние. Пътната настилка е напълно унищожена, пробита и т.н. Навсякъде има камъни и дупки. За нас, живущите в района всеки ден е истинско предизвикателство да приберем колите си в гаражите, за които ежемесечно плащаме наем към Общината. Децата ни нямат възможност да играят в задблоковото пространство, защото ежедневно някое дете е с травма от падане. Прилагам снимки, заповядайте и на място да се убедите. Има огромна нужда от асфалтиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Опасна дупка

Начало
24.07.2022
ID:
1765

Опасна улична дупка почва да се образува на посочения адрес.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Разкопана и изоставена част от улицата

Начало
10.07.2022
ID:
1728

Здравейте! Преди около година при авария беше разкопана част от улицата пред блок 2, вх. Б, до един от гаражите. Така и не се извърши ремонт/асфалтиране на пътния участък. При разкопаване на по-главна улица в града прави впечатление, че това се извършва в рамките на няколко дни. Кога да очакваме това "чудо" да бъде поправено? Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка

Начало
06.07.2022
ID:
1718

Опасна дупка на тротоара, която възпрепятства преминаването. С детска количка е НЕВЪЗМОЖНО да се мине. Налага се да слизаме на пътното платно, от където минават ППС с висока скорост.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Опасна - повредена шахта

Начало
05.07.2022
ID:
1716

Шахтата беше ремонтирана наскоро. Очевидно ремонтът не е бил качествен - сега е изключително опасна.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител