В процес 196 Приключени 2657

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Същият сигнал от преди седмица

Начало
24.11.2023
ID:
2994

На ул. Кавал 30 от миналата седмица няма улично осветление. Вече има подаден сигнал от няколко дни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работещо улично осветление

Начало
24.11.2023
ID:
2993

Моля да смените изгорелите лампи на ул. Велико Търново. От 2 месеца е така и никакви действия не се предприемат.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
23.11.2023
ID:
2991

Зная,че въпроса не Ви касае пряко, но го отнесете по съобразност, компетентност и отговорност. От близо около месец и повече осветлението на пътя Асеновград Пловдив не работи! Светят малки участъци тук там! Създават се предпоставки за ПТП! Разчитам на отговрното Ви отношение!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление на ул. Крива

Начало
22.11.2023
ID:
2989

Осветлението на ул. Крива работи през деня, а вечер не. Улицата е тъмна, нищо не се вижда. Моля да се вземат мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
22.11.2023
ID:
2988

Цялата улица вечер няма осветление, за сметка на през деня... греят и правят конкуренция на слънцето. Така е от понеделник!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
22.11.2023
ID:
2986

Уличното осветление свети през деня.. 22.11.23в. в Метоха, а вечерта е рог тъмно, нищо не вижда, човек може да се претрепе по тия кълдъръми ако няма телефон в себе си с фенерче, или ако от в къщи, ако има някой разбира се, не се светне лампа... И още един проблем с молба да се направи нещо, т. к. последната лампа на Бачковския път не свети, поради прекъснат кабел от разкопаване на пътя, вече над 5 години и повече, ако е възможно да се направи нещо друго, да се свърже по друг начин към уличното осветление, за да осветява пътя и последните стълбички, по които се прибираме, когато сме пеша, благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
22.11.2023
ID:
2984

На улица Захари Зограф има няколко улични лампи,които светят през деня,а вечер гаснат

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Няма улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2977

На ул. Миньор в гр. Асеновград няма улично осветление. Като се стъмни нищо не се вижда по цялата улица. Моля да бъде възстановено електрическото захранване!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Без улично осветление в Патриарх

Начало
20.11.2023
ID:
2976

Вече трети ден няма улично осветление в село Патриарх Евтимово.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
20.11.2023
ID:
2974

От 18 ноември /събота/ не работи уличното осветление на улица Васил Петлешков. Живущите тук ще бъдат благодарни, ако бъде поправено възможно най-скоро.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител