В процес 39 Приключени 1410

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Незаконно записване в първи клас Чехларова Даниела

Начало
26.03.2022
ID:
1525

Добър ден имам въпрос относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконно записване в Христо Ботев 1 клас Даниела Чехларова

Начало
26.03.2022
ID:
1524

относно записването в първи клас в ОУ Христо Ботев. При положение че детето ми е в предучилищна група в същото училище и наличие на 3 госпожи за първи клас не мога да запиша детето си при тази която искам. Та въпроса ми е законно ли е записването на деца по познанства и симпатии преди официалното записване в училище , и нашите деца не са ли с предимство пред тези които не са посещавали училището ????????????????

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Присвояване на обществено място

Начало
24.03.2022
ID:
1515

Присвояване на обществено място. Собственикът на колата не позволява на домуващите в района да си паркират колите. Колата стои на това място от два месеца и не помръдва. Района е много населен, моля обърнете внимание, че колата НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА и е оставена да заема обществено място, което трябва да може да се използва от другите граждани СЪЩО!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

След ремонта в кв.Запад

Начало
22.03.2022
ID:
1512

В кв.Запад до бл.105 проблема не е отстранен. Няколко пъти сме продавали сигнал във ВИК Асеновград и ВИК Пловдив.След посещение на екип от ВИК на мястото и разкопаване констатираха че проблема не е от водопреносната мрежа а е в следствие на покачване на подпочвени води. Моля да бъдат предприети мерки,водата тече и подкопава основите на блок 105

Статус:  В процес

Незаконна бариера

Начало
20.03.2022
ID:
1509

Здравейте, отново! Относно бариерата на Велико Търново 25, която все още не премахната. Пресен случей от днес 20.03.22г ,малко след 17 и 30 ч. Граждани на общината имат неблагоразумието да се разходят с малкото си дете сред природата (незнаещи за пълният абсурд който си позволят две частни лица) и решават да паркират след издигната незаконна бариера, непремахната след многобройните ми сигнали ? Резултата - спускана не бариерата незабавно в пресъствието на свидетели! Невъзможност за напускане на общинският имот от семейството - НЕ И СЛЕД МОЛБИ КЪМ ВЪПРОСНИТЕ ГАЗИТЕЛИ НА ЗАКОНА! Възможно ли е след многократно подавани сигнали от мен, Виктория Земярска все още да се позволяват подомни всоеволия и газене на законна! Следващият сигнал който ще подам ще бъде насочен към Минист. На Рег. Р-е

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Недовършен ремонт в кв.Запад

Начало
16.03.2022
ID:
1505

Недовършен ремонт зад блок.105 вх.В. Извира вода и улицата зад блока пропада.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Безотговорно отглеждане на куче

Начало
15.03.2022
ID:
1502

Това куче е вързано и оставено без купи за храна и вода. Намира се срещу Кауфланд и магазина за строителни материали. Това безотговорно отглеждане. Сигурно не е регистрирано. Надявам се да вземете необходимите мерки и такива безотговорни стопани да бъдат солено санкционирани.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Опасни кучета ж.к Запад до бл.102 и околко него

Начало
14.03.2022
ID:
1496

От тези кучета имаме ухапани деца вече, децата са в стрес, трябва дете ли да загние за да се вземат мерки ли? Въпреки подадените многократни жалби и сигнали, от общината и институциите никакви действия. От доста години имаме проблеми с кучетата из квартала, много ухапани деца има но никой не подава сигнали защото институциите не работят. Ние трябва да се гирижим за нашите деца. Собстевинице вобще не ги е грижа за кучетата. МОЛИМ ВСИЧКИ КОМПЕТЕНТНИ ИНСТИТУЦИИ ДА СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА ДО КРАЙ(а не само да гледат и да си ходят, безотговорна работа и решения не искаме)! До кога ще имаме ухапани деца от кучета, трябва децата ни да загинат ли, тогава ли ще предприемите мерки?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал

Начало
11.03.2022
ID:
1492

На 01.03.22г. по ел. поща изпратих сигнал до Общината с вх. №94С125/01.03.22. Учуди ме факта, че същия е препратен в отдел Екология, а сигналът касаеше най-обикновена кражба на общинска собственост. Минаха десет дни от сигнала, но все още не съм информиран дали са взети някакви мерки по случая. Хубав ден !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запитване към сигнал 1487

Начало
10.03.2022
ID:
1490

Здравейте, вчера подадох сигнал към Вас (ноемр 1487). Днес получих email за промяна на статуса на сигнала. Но при натискане на линка ми излиза грешка 404. И сигнал с този не може да бъде намерен на сайта Ви. Направих запитване по тази лична тема тук , след като не получих удовлетворяващ ме отговор на място в Общината. Ще се радвам на повече инфомация от ваша страна. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител