В процес 148 Приключени 2632

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Бездомни болни умиращи кучета

Начало
12.05.2023
ID:
2428

Чакам още отговор на сигнал за болни кученца до Тритон клуба. Кученцата умират всеки ден по едно , вече има умрели 2 , болни са и 3 от големите.Колко време трябва да чакам адекватно решение на пробелама, кога ще се размърдате да си приберете необработените кучета по улицата, които се водят на Общината.Случая е спешен, а вие за 5 дни нямате решение .Ще сезирам прокуратура и медии ,заради вашето безхаберие и нехуманно отношение към гръбночни живитни които са отговорност на ВАС-Община Асеновград и со заложени в законо за Защита на животните!!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кучета

Начало
10.05.2023
ID:
2427

Здравейте! Нови и нови кучета в района между пазара и жп гарата. Част от тях без марки на ушите. Разлика дали са маркирани или не няма, еднакво неприятна е срещата с тях рано сутрин или късно вечер.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомни малки кученца- нужда от спешна помощ

Начало
09.05.2023
ID:
2424

Пускам втори път сигнал за бездомни 4 малки кученца намиращи се до Тритор клуба в Асеновград.Кученцата са болни и имат спешна нужда от ветеринарно медицинска помощ. С тях има още 3 кучета по- големи които също проявават признаци на болест и все още не са уловени и кастрирани както бяхте обещали.За по- бързи и адекватни действия изпращам и сигнал на горещия телефон ва БАБХ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изхвърлени кучета

Начало
19.04.2023
ID:
2387

До Тритон клуба в Асеновград има изхвърлени 4 малки кученца, с 3 други по- големи.Кученцата са около 2 месеца , а другите по -големи.Едното от по -големите вчера се появи с огнестрелна рана в областа на муцуната и се нуждае спешно от лечение.Моля да се приберат и да се кастрират и лекуват , защото мястото им не е там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бездомно куче с новородени

Начало
18.04.2023
ID:
2383

Бездомно женско, не кастрирано с новородени

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Бедстващо бездомно куче

Начало
14.04.2023
ID:
2374

Здравейте! Искам да съобщя за бедстващо куче със счупен крак и голям оток намиращо се в кв. Запад в изоставения строеж до детската градина. Моля ви помогнете! Кучето се нуждае от ортопедична операция.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно куче

Начало
09.04.2023
ID:
2360

Безстопанствено черно куче с бели лапи нападна малко дете,за щастие дете испя да се ръпне и не го захапа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Агресивни кучета

Начало
29.03.2023
ID:
2314

В района на портала на "Ганчев",печатница "Диков" и сладкарски цех "Амбелино" има глутница от няколко кучета, които нападат и плашат преминаващите по улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Глутница кучета нахапаха момиче !! КВ. Запад

Начало
14.03.2023
ID:
2278

Глутница кучета нахапаха момиче. Момичето разхождаше своето куче в кв. Запад около улица Хаджи Димитър Стойлов номер 4 и беше нападната от глутница кучета. Моля община Асеновград да вземе бързо мерки и да няма повече пострадали. Кучета обикалят всяка вечер спускат се на хора и животни!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за опасно улично куче

Начало
27.02.2023
ID:
2250

На ул. Тракия в близост до ОУ"Ангел Кънчев" пребивава бяло едро безпризорно куче, явно хранено от живущи там, защото е доста голямо. Вече няколко пъти минавайки оттам се спуска злобно към нас, лае и ръмжи доста застрашително. Моля за вашата намеса и адекватно изпълнение на служебните ви отговорности.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител