В процес 39 Приключени 1410

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

разрушени стълби

Начало
09.03.2020
ID:
72

Стълбите на спирката на градския автобус под магазин БББ са в това състояние -треви и липсващи плочки.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

разрушени плочки

Начало
09.03.2020
ID:
71

При строителството на кооперация беше разрушен и не е възможно да се използва.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Деноношно тропаща улична решетка

Начало
09.03.2020
ID:
66

Денонощно тропаща новомонтирана метална улична решетка на ул. Велико Търново № 28. След няколко сигнала до общината ефекта е нулев.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител