В процес 186 Приключени 2716

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Градски транспорт

Начало
27.11.2020
ID:
520

На кратко, няма да споменавам коя линия използвам но едва ли е само тази която, не стига до последна спирка дори понякога и не идва, да не говорим за времето което изчаква след като дойде на последна спирка не отваря врати зимно време отваря след 15 мин, подавам сигнал напълно съзнателно 1-2 пъти се случва да ок но постоянно си е направо гавра, пиша това оплакване в момента е 19 и 50, рвйсът трябваше да дойде 19 и 30 и да тръгне без 15, а аз си чакам от 19:00

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващи светлоотразители на новопоставена мантинела

Начало
23.11.2020
ID:
514

Не са поставени задължителните светлоотразителни елементи на новоремонтирания участък под Асеновата крепост. Моля да се поставят?Позволявам си да пиша, тъй като през годините тези така важни елементи не се поставят на всички новопоставени мантинели при всеки такъв ремонт. Има налични само на старите мантинели, поставени преди повече от 30 години. Надявам се да отстраните проблема и обекта наистина бъде приет, съгласно проектната документация и изискванията за безопасност.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
23.11.2020
ID:
513

Колко време се проверява сигнала ми?! Два месеца стоят разрушени тротоарите,достъпът до гаража ми не е възможен,както съм описал,да отивам ли към съд или ще проверите и наложите глоби и компенсации ?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паркиране

Начало
22.11.2020
ID:
512

Не мога и не искам да разбера защо се неглежира този очевиден проблем, с който се сблъскват ежедневно стотици граждани и гости на града ни по една от най-натоварените пътни артерии в града. А именно неправилното паркиране на бул. България в посока Пловдив по цялото и протежение. В това число и в зелените площи около новостроящата се жилищна сграда срещу Стоматологията. Хората искат действия,а не обещание и гръмки фрази от разни ресорни чиновници. Поне като не се взимат крайни мерки ,да се взимат ежедневни,да се пълни така и иначе празната хазна на общината. Може би ще има ефект. Поздрави и със здраве.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Пътна маркировка

Начало
18.11.2020
ID:
507

На пътя Асеновград-Тополово-Леново няма пътна маркировка,зимата пада мъгла и шофьорите как да се орентират. Трябва да се направи важно е за всички пътуващи

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
13.11.2020
ID:
497

EVN не са си ремонтирали тротоарите от 40 дни насам,след като прекараха ток на строежа до нас,отделно е ограничен достъпа до гаража ми,защото пред него също е разкопано,искам санкции за фирмата,която изпълнява тези ремонти,изпратиха ми писмо,в което казват,че крайният срок е до 30.10.2020,което също е смешно,защото не е спазен! Вали дъжд влиза вода в разкопаното и в къщата,отделно кал и разруха,счупени плочки,всичко е видно от снимката. Това е на ул Капитан АНдреев 24 . Изпратил съм ви снимка на тротоара,достъпън до гаража ми е ограничен заради изкопаното пред него,за което искам компенсации,искам санкции за фирмата,която остави в това положение всички къщи 2 месеца почти.Също съм ви изпратил снимка на писмото от ЕВН,в което казват за крайния си срок,който сам са си опраделили-30.10.2020

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

неремонтирани тротоари

Начало
12.11.2020
ID:
495

Четете ли си имейлите,след като съм подал там сигнала,защото тук не мога да кача снимките с формат от телефона си ?!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Докогаа?... Междублоковото пространство зад Снежанка.

Начало
06.11.2020
ID:
491

Проект има, изпълнение няма.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пред читалище "Родолюбие"

Начало
06.11.2020
ID:
489

Здравейте! Аз знам, от 40 години близо, че площта пред читалището е пешеходна зона. Вчера с моята приятелка и с децата, решихме да се спрем там и децата да протичат, тъй като няма много места в града, но това е друга тема. И както си тичат, след малко пред стълбите на читалището най-спокойно си минава една кола. Погледнах, даже едната саксията от поставените 3 броя е преместена за да може спокойно да си преминават коли. Преди време видях че минават и през пътчето непосредствено пред читалището, където по принцип само младоженски коли съм виждала преди години. Възмутително!!!! Как след толкова години и кой разрешава да се местят саксии и да се преминава през пешеходна зона,? Не дай си Боже да стане инцидент с някое дете или човек, който си мисли че там няма от къде да дойде кола.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Пътят между Асеновград и с.Козаново с нови дупки

Начало
28.10.2020
ID:
479

Бих искала да Ви, сигнализирам за нови дупки, които с времето ще стават все по-големи. През зимния сезон въпросният път често попада в зоната, където се събират мъгли сутрин и вечер, точно когато хората се движат за работа. Това, че няма и маркировка го прави още по-опасен да се шофира по него през зимата и вечер, когато е много слабо осветен. Моля, да се заемете с този проблем и да сигнализирате на Областно пътно управление Пловдив (ОПУ Пловдив) преди да е станало нещо сериозно. Предварително Ви, благодаря за съдействието и вярвам, че във ваше лице ще намеря подкрепа и разбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител