В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Храсти закриващи видимоста

Начало
15.07.2020
ID:
306

Имаме търговски обект -баничарница, до която има израснали бурени/храсти. Изцяло закриващи видимоста. Моля, общината да се погрижи за почиствнето им.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незавършен проект

Начало
10.07.2020
ID:
287

Във връзка с предстоящото приемане с Акт 15 на обект: Благоустрояване на междублокови пространства в ж.к. Запад, Асеновград: - в част: Паркоустройство и благоустройство, зона 4/6, зад блок 108, вх.Б не са монтирани предвидените в проекта 3 бр. маси с пейки; - не е монтирана предвидената в проекта пергола; Моля, неизпълненото строителство да бъде отразено в Акт 15 и съответно изпълнено проектното решение.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Автобус 5 не се движи редовно по разписание

Начало
08.07.2020
ID:
283

Здравейте, искам да подам сигнал свързан с нередовното разписание на градски автобус 5. Днес 08.07.2020 автобус в 8:50 сутринта не се движише. Това не е първия случай в който автобуса не се движи , веднъж се беше запалил което е немислимо за градски автобус да бъде в неизправност ! Другото което е - разписанието на автобуса не е направено с умисъл да има връзка с прищигастите влакове и рейсове от Пловдив . Не знам кой определя разписанията на градските автобуси .

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупена пейка

Начало
02.07.2020
ID:
275

Счупена пейка

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Шахта със знак стои една седмица

Начало
30.06.2020
ID:
270

На Цар Иван Асен 115 шахтата е за ремонт от много време,миналата седмица поставиха знак СТОП с табела да се премине отдясно.Минават камиони драскат колите на живущите,избутват табелата.Кога ще оправите шахтата,и ще премахнете знака?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не окастрени дървета

Начало
29.06.2020
ID:
269

Здравейте, на 17.03.2020 год. подадох молба са окастряне на липи на ул. Освобождение № 1 с вх. № 94.М.208, но все още нищо не е направено по нея, а липите вече застрашително спушиха цялата улица. Клоните на тази, която е пред входа на кооперацията на ул. Освобеждение 1 опират застрашително във фасадата на апартамента на ет. 3 и бута козирката. Всички липи на тази улица са на възраст над 40 год. /с изключение на 2 по-малки/. Моля дърветата да бъдат огледани и да се вземат необходимите мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

SSL сертификатът на Електронна услуга "Задължения към Местни данъци" е изтекъл

Начало
26.06.2020
ID:
260

SSL сертификатът на Електронна услуга "Задължения към Местни данъци" е изтекъл. Съответно, потребителите виждат предупреждение, че страницата е опасна, което затруднява използването на услугата. Връзка: https://mdt.assenovgrad.com:8444/OnlineReportWSClient/obligations Намира се тук: https://www.asenovgrad.bg/bg/elektronni-uslugi-na-obshtina-asenovgrad

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

минералните извори в нареченски бани

Начало
25.06.2020
ID:
258

Водата е силно радиоактивна и е опасна за здравето при консумация в големи количества . Поставете информационни табели на всеки извор ,където да е написано това предупреждение - а не само химичния й състав , за да не пълнят и пият хората по много вода !! . Преминаващите от Смолян ,Мадан ,Златоград наливат десетки литри . Дават и на деца . Къде е кмета , къде е РЗИ , къде е ХЕИ ??

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Засяти плодни дървета

Начало
25.06.2020
ID:
256

Г-н Караянев живущ на ул Безово 19 зася плодни дървета на разтояние по малко от позволеното в закона,моля за вашето съдействие за решаване на проблема.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво пред жилищна сграда

Начало
24.06.2020
ID:
253

Здравейте! Относно сигнала които съм подал на 1.06,2020 ID 225, за дъво което е на ж.к. Изток 11А, което разрушава стелбището и основите на сградата. Все още не са взети мерки или нещо друго от общината. Явно на никои не му се занимава! Приложил съм снимки на които се вижда много добре разрушената част от стълбището която падна преди няколко дни. Маи ще чакаме да се разруши изцяло. В предишния сигнал от 1.06,2020 ID 225 има още снимки на които се вижда поразийте които нанася въпросното дърво

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител