В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Недовършен тротоар

Начало
27.07.2023
ID:
2683

От март месец тротоара на ул Драгоман стои като дупка. Общината обещаха плочките да бъдат довършени, подадохме и молба за това,но толкова време няма никакъв отговор и действие. В момента там прилича на кучешка тоалетна,защото и собствениците на кучета не почистват след домашните си любимци,а и уличните котки са в изобилие. Моля да предприемете необходимите мерки,за да довършите тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запушена шахта

Начало
27.07.2023
ID:
2682

Шахтата е толкова запушена ,че вода изобщо не влиза

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Уличното осветление се включва късно

Начало
26.07.2023
ID:
2681

Уличното осветление на Атанас Маринов и част от Иван Вазов се включва след 22:00 ч, много е неудобно защото нищо не се вижда вечер след като се прибираме втора смяна. Моля да се промени в 21ч

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Късно се включва уличното осветление

Начало
26.07.2023
ID:
2680

Здравейте, Уличното осветление на ул. Атанас Маринов се включва в 22:00, което е много късно. Много е трудно за Прибиращите се от работа вечер, нищо не се вижда и е страшно. Моля да промените час на включване поне 20:30-21:00

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

отново облепени автобусни спирки

Начало
26.07.2023
ID:
2679

драга община Асеновград. Отговорът ви на моя сигнал 26 33 е меко казано смешен.Продължава безконтролното лепене на автобусните спирки. Въпросът ми е каква ще бъде превенцията да не се повтаря отново облепяне на автобусните спирки сега наближават общински избори и тогава ще стане весело не е нормално през месец два общината да отделя време хора и пари в разлепяне на автобусни спирки Вземете се в ръце дотук имате слаб две. благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Непрекъснат тормоз и шум от 2 кучета

Начало
26.07.2023
ID:
2676

Ние живеещите на ул. Раковска 12, 14, 16 и 18 сме потърпевши от 24 часовото виене и лаене на 2 кучета от вътрешния двор на ул. Св. Димитър 1. Не е възможно да се спи нормално и спокойно целогодишно, особено лятото! Отделно се разнася непрекъснато зловонна миризма от изпражненията на кучетата в двора на кооперацията на Раковска номер 16. Не можем да стоим в двора от миризми те. Кучетата са големи и лаят много силно. Не сме забелязали собственика да ги разхожда, по този начин не им усигурява никакви подходящи условия и грижи на кучетата. Моля за незабавни мерки да ги изведе от там!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Светофари уредба

Начало
25.07.2023
ID:
2675

Моля да оправите светофарната уредба на бул. България. Липсва светлинен сигнал,посока от бул. България към кв. Запад.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Замърсяване на природата около реката

Начало
24.07.2023
ID:
2672

Става въпрос за едно от най-приятните за плажуване на реката място.Поради зеленината, прохладата и бистрата вода на река Чая,това местенце е много посещавано с цел пикник в гората в съчетание с плажуване.Когато няма усилена музика на почиващите около реката, туристите имат възможността да се насладят на красиви гледки,слушайки румоленето на реката и птичките в гората. За съжаление,обаче,мястото не се пази чисто.На няколко места по земята има купчини с отпадъци от различен тип предимно пластмасови бутилки,торбички,стъклени и други останали след консумация боклуци.Всичко това замърсява околната среда и пречи обичащите природата туристи да се радват на красотата в планината по поречието на реката.В прикачени файлове изпращам снимков материал на част от боклуците,както и точното местоположение

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
24.07.2023
ID:
2671

Големият чинар, който се намира над Конската чешма, има нужда от санитарна сеч, защото започнаха често да падат оромни клони, които застрашават живота на преминаващите! Моля да се вземат мерки, преди някой да пострада!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Нужда от пръскане срещу вредители

Начало
24.07.2023
ID:
2670

Площадките и междублоковите пространства имат СПЕШНА нужда от пръскане срещу бълхи! Въпреки че два пъти сме викали фирма на пръска входовете и всички общи части, положението става все по-зле. Блоковете са пълни!!! С всяко влизане и излизане се внасят в жилищата! Децата са масово нахапани, площадките гъмжат от бълхи!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител