В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Вонящ контейнер за смет без капак пред джамията в кв. Долни Воден

Начало
10.07.2023
ID:
2613

Здравейте! На улицата се носи лоша миризма, понеже контейнерът за боклук пред джамията в кв. Долни Воден е без капак. Моля, ако е възможно да му слагате капак или да го замените с нов. Давам линк към адреса понеже системата Ви не ми дава да избирам адрес в кв. Долни Воден -> https://goo.gl/maps/T6SZjx9kPaQmtU7H9

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление в кв. Долни Воден

Начало
10.07.2023
ID:
2612

Здравейте! Уличното осветление пред джамията в кв. Долни Воден не работи от доста време. Давам линк към адреса понеже системата Ви не ми дава да избирам адрес в кв. Долни Воден - явно ние сме към друга община... -> https://goo.gl/maps/kUN79ez553SGSCbf9

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Агресивно, опасно куче

Начало
09.07.2023
ID:
2611

От 3 дни бездомна немска овчарка седи пред моя вход и е доста агресивен с опитване да ме охапе! Моля това животно да бъде отстранено от селото преди да се случи беля и то голяма!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсващ знак

Начало
09.07.2023
ID:
2610

Знака "Stop" на ул. "Първенец" за навлизане към ул. "Захария" липсва от известно време.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Нарушена пътна настилка

Начало
09.07.2023
ID:
2609

Нарушена пътна настилка при навлизането от ул. "Захария" към ул. "Първенец", дълбочина над 10 см.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна шахта

Начало
08.07.2023
ID:
2608

Моля, да ремонтирате спешно пропаднала шахта, намираща се на ул. "Велико Търново " 26. С всеки следващ по-силен дъжд дупката до шахтата става все по-голяма и опасността за хора, велосипедисти и леки коли - все по-реална. Предварително благодаря за Вашето разбиране и своевременна реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконни тръби на таванско помещение

Начало
07.07.2023
ID:
2606

Моля да бъдат премахнати ,незаконни тръби на таванското помещение,тъй като монтирането им не е съгласувано с живущите в кооперацията. Прилагам снимка!Моля за входящ номер!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Незаконна стая при статут гараж

Начало
07.07.2023
ID:
2605

Искаме да подадем сигнал за изградена кухня със санитарен възел в помещение със статут гараж без разрешението на живущите на адреса. Помещението се намира непосредствено в ляво след входната врата на партера на жилищната сграда. Моля да бъде премахната кухнята със санитарния възел ! Моля за входящ номер! Прилагам снимки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Помощи за пътуващи ученици

Начало
07.07.2023
ID:
2604

Класен ръководител съм на ученици от 8 клас в ПГ" Цар Иван Асен II". Имам 7 пътуващи деца от села в общината. От октомври 2022г. до месец юни 2023 година / включително/ регулярно подаваме списък с имена и билети в счетоводството ни. Знаем, че помощта полагаща се за тях е 0.09 лв. на изминат километър. Защо децата не получиха такава помощ за месеците октомври, ноември и декември 2022г.?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Настилка на блоково пространство

Начало
06.07.2023
ID:
2602

Подходът и дворната площ зад блока(ул.Цар Иван Асен 2-ри 73) са в окаяно състояние. Дупки, ронещ се асфалт, като завали е просто - ад! Прохода м/у трафопоста и блока е с голям наклон, и е " изнесен " от дъждовна вода. Направо лунна гледка. Въпросът ми е - след като е общинска собственост, възможмо ли поне да се асфалтира? Живеем там и ежедневно тази гледка ни е пред очите. Като завали е АД!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител