В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

ОТ ЖИВУЩИТЕ НА БУЛ. БЪЛГАРИЯ

Начало
21.08.2020
ID:
383

С оглед взетите мерки от страна на община Асеновград относно неправилното паркиране на бул. България, искам да попитам, ще се вземе ли решение за живущите на горепосочения адрес, дали ще ни бъде позволено да паркираме пред домовете ни и законосъобразно ли е, където паркирането е забранено със знак, да бъде разрешено такова и да няма проблем след попълване на заявление и заплащане на месечна такса от 36 лв.? С уважение, Мария!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улична лампа

Начало
21.08.2020
ID:
382

Здравейте, от дълго време на улица Градешница уличното осветление е много оскъдно. Неколкократно се опитах да се свържа с отговарящи служители за осветлението, но без успех. Няколко пъти устно имах обещание, че на въпросното място ул. Градешница 51-53 , ще бъде сложена улична лампа, но уви. Обръщам се с молба да ни бъде поставена улична лампа на електрическия стълб, тъй като наличните други са далече и точно пред нас вечерта е изключително тъмно. Другата причина поради която искаме да се постави улична лампа е , че контейнера за боклук остава точно пред този стълб, на който няма осветление и много пъти недобросъвестни граждани са използвали случая, за да оставят вечерта своите нерегламентирани големи по обем боклуци.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Съкратено разписание на автобусна линия Асеновград-с. Мулдава-с. Стоево

Начало
21.08.2020
ID:
381

Здравейте, Пиша Ви повторно относно съкратеното разписание на автобусна линия Асеновград - с. Мулдава - с. Стоево. Благодаря Ви, за отговора на първия ми сигнал. Разписанието, което сте ми изпратили, се изпълнява само на хартия, но не и в действителност. Два поредни дни липсва автобус сутринта, който трябва да тръгне от с. Мулдава в 7.15ч. Каква е причината да не се изпълнява разписанието, което сте ми изпратили?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кучета

Начало
20.08.2020
ID:
379

До кога този човек Стелиян Стелиянов ул"Охрид" 4 ще се разхожда с едно куче на каишка и още 3 безстопанствени, които вчера нападнаха дете до Чинара.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изоставен автомобил

Начало
15.08.2020
ID:
371

Изоставен автомобил на улица Рилска 30 до детската площадка. Няколко пъти бе поставяна бележка за премахване. Поне от 3 години е там.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Липса на улично осветление на улица Костадин Балтов 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Начало
07.08.2020
ID:
352

Уважаеми Дами и Господа, Моля за предприемане на действия по компетентност за поставяне на осветително тяло на стълба, който се намира на улица "Костадин Балтов" 14, гр. Асебивград. Липсата на осветително тяло на този стълб засяга пряко всички жители, които живеят на адресите на улицата с номера 10, 11, 12, 13, 14, 15 и 16.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също

Начало
03.08.2020
ID:
346

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също,пързалката не е в добро състояние.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също

Начало
03.08.2020
ID:
343

Липсават люлки,липсват пейки,около пързлката/и тя е в окаяно състояние/е мръсно и пълно с непочистени изсъхнали листа от дърветата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неспазване изискването за носене на маски в закрити обекти

Начало
03.08.2020
ID:
341

Моля да бъде извършена проверка в обект-хранителен магазин "Маги" на ул. "Никола Й. Вапцаров" №1, поради непрекъснато допускане на клиенти без маски в обекта и неизползване на маски от персонала - маските не се носят правилно и на практика персоналът е също без маски!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Шум от некачествено монтирана решетка на уличното платно

Начало
31.07.2020
ID:
336

Преди няколко месеца бе монтирана решетка напречно на улица "Рожен" по цялата и ширина на кръстовището с ул. "цар Иван Асен II". Ипълнението е некачествено, решетката е нагъната и изметната. При всяко преминаване на автомобил се чува отчетливо тракане в радиус от поне 150 метра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител