В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Сигнал 2598

Начало
03.08.2023
ID:
2708

На 17.07.2023 получих отговор по подаден сигнал от 06.07.2023 с номер 2598.Какъв е срокът,който сте дали за премахване на петела?Няма как да отбелязвате,че сигнала е ПРИКЛЮЧЕН,при положение,че не е.Петелът продължава да кукурига по цял ден и продължава да е затворен(което не е хуманно за самото животно).

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дъждоприемна шахта на бус лента

Начало
03.08.2023
ID:
2707

Здравейте! Моля да предприемете спешни мерки за обезопасяването на опасна дъждоприемна шахта. От вчера капакът ѝ е изкъртен и стърчи почти вертилно. Намира се върху бус лентата на автобусната спирка за Пловдив срещу квартал "Запад". Създава рискове както за автобуси, така и за немалкото движещи се плътно вдясно велосипедисти.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не свършена работа

Начало
03.08.2023
ID:
2706

Това ли ви е свършената работа !!!! Само една маркировка, и втора седмица никой не е дошъл да изреже сухите клони

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Разбито табло на улично осветление

Начало
02.08.2023
ID:
2704

След регулиране на часовника поради сигнал,че уличното осветление не работи.Най-вероятно таблото е остано с паднали отворени разбити врати. И няма как да е тъй като шкафа железен и пантите са скъсани.Моля за вашата светкавична намеса тъй като там играят деца. А освен това не изглежда да е по никакви правила.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Преливащи контейнери

Начало
02.08.2023
ID:
2703

Липса на сметосъбиране. От около месец липсва дейност от фирмата, която би трябвало да извозва пълните контейнери за разделно събиране на отпадъци. Това важи както за отбелязаното място, откъдето е снимката, така и за всички такива контейнери в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупена шахта

Начало
02.08.2023
ID:
2702

Има счупена шахта на тротоара, която загрижени граждани предвидливо са сложили плочка отгоре,за да се избегне инцидент някой да пропадне в нея. Шахтата се намира пред Кулинарен магазин "Сити", преди ОУ "Христо Ботев" гр Асеновград. Моля за вашата спешна намеса преди да се случи инцидент и някой да пострада.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Счупена люлка детска площадка

Начало
01.08.2023
ID:
2701

Люлката е цялата счупена моля да се смени с нова за да се ползва от децата и за да не е опасна за тях !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Въпрос

Начало
01.08.2023
ID:
2700

Здравейте, тези гуми, пълни със бетон, които са сложени от даден съсед, дали са законни? Моля да се провери. Благодаря ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изгоряла улична лампа.

Начало
01.08.2023
ID:
2699

Уличното осветление до сграда с идентификатор : 44834.27.61.4 намираща се в западната част на с. Лясково в близост до дерето не работи. С молба изгорялата крушка да бъде подменена в кратък срок поради това ,че създава неудобство на живущите! Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна дупка

Начало
01.08.2023
ID:
2698

Здравейте! На ул.Струма в отсечката между ул.”Гоце Делчев” и ул.”Тракия” са се образували 2 дупки! Моля да вземете отношение за запълването им! Поздрави!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител