В процес 98 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Автобусно разписание

Начало
17.09.2020
ID:
424

Здравейте, Искам да попитам какво се случва с автобуса, който е в 19.45 За Червен,Долнослав и Тополово. Защо е спрян,при положение,че има работещи хора и деца ,които учат на две смени .С какво да се приберат тези хора.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кръстът на малката СВ.Петка не свети от седмица

Начало
16.09.2020
ID:
423

Кръстът на малката СВ.Петка не свети от седмица

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Нарушения

Начало
16.09.2020
ID:
422

Две семейства, едно от които с гараж, непрекъснато поставят ограничителни предмети на платното с цел пазене на място.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поправка на Наредба за овладяване популацията на безстопанствените кучета

Начало
13.09.2020
ID:
415

Преди повече от 6 месеца пуснах сигнал ( https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/70 ) за грешка в наредбата за овладяване на популацията на бездомните кучета. Отговорихте, че грешката ще бъде поправена. 6 месеца по-късно наредбата не е променена. Кога можем да очакваме да се поправи тази грешка?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Коте под капак на изоставена кола

Начало
11.09.2020
ID:
413

Пред тази къща, пращам ви снимката, има паркирана кола, видно е че не се ползва, под капака на колата има коте, днес към 13 часа го чух, звъннах на вратата пред която е паркирана колата, но никой не отвори, моля ако може да помогнете с нещо.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно кръстовище

Начало
05.09.2020
ID:
403

Моля да се вземат мерки на улица цар Иван Асен II, до пекарната ежеминутно спират коли точно до кръстовището и слизайки от ул. Капитан Андреев е невъзможно да се включим в движението на главния път поради нулева видимост. Всеки ден по няколко пъти излагам живота си и този на децата ми на риск заради хора нарушаващи закона. Ще приложа снимки от тази сутрин в 7ч /прекръстих се и завих наляво/, но положението е същото по цял ден

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Масово неспазване на противоепидемичните мерки

Начало
04.09.2020
ID:
401

Уважаеми дами и господа, през последните няколко седмици непрекъснато ми се налага да подавам сигнали за неспазване на мерките, свързани с недопускане на разпространението на Ковид. Сигнали съм подала към Община Асеновград - на телефона на дежурен Община, РЗИ, 112, 150, областен щаб. Ежедневно срещам хора без маски, неспазващи никаква дистанция в офиси и магазини на територията на града. Още по-фрапиращо е неносенето на маски от продавачи и персонал на обекти. Въпреки подаваните сигнали не виждам промяна в поведението на хората. Интересувам се извършени ли са проверки и какви са резултатите от тях, както и какво мисли да предприеме Община Асеновград с цел налагане на спазването на противоепидемичните мерки. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Премахване на общински маси и пейки

Начало
01.09.2020
ID:
396

Днес на 01.09.2020г.хората от съседния вход вх.А решиха да премахнат пейките с масите за да не може да сядат други хора освен тях,даже си простират чергите по масите и пейките за да няма място да се сяда аз живея във вх.Б и не ми дават да сядаме там че сме им пречили.Моля да се разгледа случея и да се върнат пейките с масите.Имаме и снимки и клипове на случващото се

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пътни знаци

Начало
27.08.2020
ID:
391

Има много улици с знак "забранено эа товарни автомобили ",без да е уточнено до колко тона ,а има малки коли и пикапи регистрирани като товарни ,което означава,че и те не могат да се движат по тези улици

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паркиран автомобил от 5 месеца

Начало
23.08.2020
ID:
386

Колата е там и седи повече от месеци. Дори някой го е е избутал от сянката и му е счупил страничното огледало и го е оставил до самата кола. Пречи на паркиращите автомобили отиващи на разходка на крепостта. Дано колата да бъде отстранена!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител