В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Залепени реклами

Начало
23.04.2021
ID:
789

В квартала зад ЖП гара /а може и в целия град/ на 22.04.2021г. вечерта са били залепени по всички стълбове, улуци и ел.табла по улиците, реклами на някаква нефинансова институция за кредити-Българска кредитна каса с оставени телефони за връзка-070090024, 0899740119. Моля да се потърси отговорност от институцията за безразборното и грозно облепване на рекламни афиши от техни служители и за замърсяването и загрозяването на улиците !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Кастрене на дървета

Начало
22.04.2021
ID:
787

На ул."Клокотница" 1 вх В до контейнерите на кръстовището с ул."Ивайло" има високо дърво, което пречи и нарушава мазилката на блока, също така пред самия вход В има кестен и 2 липи,които имат нужда от подкастряне.( не са кастрени от поне 20 години) . Надявам се да подходите с нужното внимание!!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Околовръстното шосе е в пясък който се сипва от PIMK

Начало
21.04.2021
ID:
784

Околовръстното шосе е в пясък който се сипва от PIMK

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Невъзможност за преминаване на пешеходци и коли

Начало
20.04.2021
ID:
782

Искам да сигнализирам за път невъзможен за преминаване от пешеходци и по-ниски коли. След всеки дъжд се появяват няколко големи язовира на пътя. Погледнете прикачените снимки. Това е черния път по който преминават жителите на новите къщи под кв. Долни Воден. Улицата е успоредна на ул. Захария. Неколкократно общината е сигнализирана и беше обещано да се асфалтира. Но това все още не се случи. За съжаление с всеки изминат ден на пътя се появяват кратери толкова големи, че човек може да отглежда риба. Този път ежедневно се ползва от жителите на новия района (повече от 20 нови къщи) и от хората които живеят на ул. Захария (повечето предпочитат да използват черния път заради автомобилите си). Надяваме се общината да предприеме нещо по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Заключена площадка за игра

Начало
16.04.2021
ID:
776

В кв. "Запад", ул. "Лозница" 7 от няколко дни баскетболната площадка е заключена с катинар за колело. Оставена е бележка с молба канинарът да бъде премахнат, но без резултат. Моля да бъдат предприети действия за отключване на съоръжението.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Тротоарът не е частна собственост.

Начало
14.04.2021
ID:
773

Разположените на тротоара маси създават предпоставки за произшествия с пешеходците преминаващи от там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Защо се изпуска язовира в Долни Воден когато в момента рибата си хвърлят хайвера.И хайвера остава извънводата

Начало
14.04.2021
ID:
770

Рибата в момента си хвърля хайвера .а в момента водата е пусната и хайвера остава извън водата

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Линия 1 на градския транспорт

Начало
12.04.2021
ID:
762

На 8 март подадох сигнал, че се отклоняват автобуси по линия 1. Днес е 12 април, а сигнала още е "в процес". Липсата на автобуси по линията продължава - от кв. Запад в неделя в 16,10 нямаше, днес в 8,10 също. Разписанието е един автобус на час и пак не се спазва.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Частен имот, използван за сметище

Начало
08.04.2021
ID:
759

Собственикът използва имота като сметище, събира всякакъв вид изгнили мебели( дивани, столове, маси, матраци и т.н.), прозорци, тухли и керемиди, около 3 стари автомобила се помещават в обекта. През летния сезон мястото е пълно с плъхове и змии.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липса на път

Начало
01.04.2021
ID:
740

Добър ден, пиша ви във връзка с къща до която няма път с благоприятни условия . Намираме се в кв. Долни воден ,ул. Скакавица 14. Но проходимият път до къщата ни минава през улица вигла, понеже с течение на годините пътят през улица скакавица стана негоден за употреба. Пиша ви с молба да се предприемат мерки и пътят до домат ни да се направи годен за ползване. Преди време когато г-н Караиванов беше на чело обеща за направата на пътя ,но си останахме само с обещание,надяваме се сега поне от г-н Грудев да получим разбиране. В този дом живее момче инвалид,това момче ходи 2 пъти седмично в център за деца с увреждания,но при неблагоприятни условия или дори при най-малкият дъжд пътят става неблагоприятен за ползване и няма как да идват да го забиват за нужните рехабилитации.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител