В процес 192 Приключени 2653

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Поставяне на бабуна пред детска площадка

Начало
25.09.2023
ID:
2868

Откакто е асфалтиран този път ги няма вече двете бабуни пред детската площадка и е доста опасно за децата, тъй като има много паркирани коли и права улица, по която някои шофьори минават бързо и опасно. Би било хубаво, ако се постави отново поне една бабуна.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Често не работи

Начало
25.09.2023
ID:
2867

Този светофар доста често не работи. А в последната седмица нито веднъж.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Регулиране на светофара

Начало
25.09.2023
ID:
2866

В пиковите часове главният път е с 8 секунди зелено и 20+ секунди червено. Според мен това е ужасно регулиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Създаване на транспортна връзка между Долни и Горни Воден

Начало
25.09.2023
ID:
2864

Здравейте! Транспортната връзка на кв. Горни Воден с Асеновград е автобус №5. По маршрута от Горни Воден към Асеновград има спирка в крайната част на кв. Долни Воден, но на връщане - от Асеновград към Горни Воден - автобусът преминава отново в крайната част на кв. Долни Воден, но не спира никъде там, тъй като няма установена спирка. Ако човек желае да се придвижи от Долни до Горни Воден, трябва първо да отиде до кв. Запад, за да може да се качи на автобуса, което е нелогично. През 2017г. бе създадена и внесена подписка в Община Асеновград по въпроса, но въпреки поетите обещания, нищо не се направи, за да се създаде автобусна спирка на автобус №5 в района на кв. Долни Воден. Моля, да се предприемат мерки, за по-ефективно използване на автобусната линия.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

НАТРУПВАНЕ НА ОТПАДЪЦИ

Начало
25.09.2023
ID:
2863

Днес 25.09 (понеделник) след минаване на кола от Комунал, за пореден път отпадъците извън контейнера не са взети, трупат се всеки ден! Моля отговарящата фирма да се погрижи за цялостното почистване на мястото, защото в този вид по нищо не личи, че е имало сметосъбиране.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконна постройка

Начало
25.09.2023
ID:
2862

Незаконна постройка и ограда в общите идеални части на дворното пространство на кооперация.Постройката е масивна, изградена с тухли и поставена дограма,оградата е с поставена врата,която е заключена .Моля,собственика да премахне това съоръжение за негова сметка.Моля за входящ номер.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Недостъпен тротоар

Начало
25.09.2023
ID:
2861

Здравейте търся решение на този проблем! Всеки ден минавам по тази улица с количка с бебе и е невъзможно да мина трябва да сляза на пътя на който има спрели коли и бр мога да премина. Това е ресторанта на хотел НИК. Извинявайте ако въпроса ми не е към вас но бихте ли ме упътили към коя институция да подам жалба.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Замърсена е спиркатс при Бачковския манастир

Начало
25.09.2023
ID:
2860

Здравейте, изпращам Ви снимка от замърсената спирка. Моля да се обърне внимание на сигнала. Благодаря Ви.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отпадъци при и около спирката на Бачковския манастир

Начало
25.09.2023
ID:
2859

Здравейте, изпращам Ви снимки от мястото където са замърсили - във и около спирката при Бачковски манастир. На няколко метра зад спирката е поставен автомат за кафе, който няма кошче за изхвърляне на мръсните чашки. Самата спирка според мен е също за ремонт или подменяне. Моля да обърнете внимание на сигнала. Благодаря Ви.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Светофар

Начало
25.09.2023
ID:
2858

Светофара пред училище ОУ Петко Каравелов не работи моля обърнете внимание.Там всеки ден минават стотици деца и шофьорите не спират на пешеходната пътека

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител