В процес 147 Приключени 2620

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Изровена улица след поройния дъжд.

Начало
29.05.2021
ID:
847

След поройния дъжд улицата е изровена и насипания чакъл е вече на кръговото до пощата.Това ли беше ремонта?Нека се извърши оглед и да се сложи поне тънък слой асфалт.Моля кмета да обърне внимание и да се вземат мерки.Многократно сме правили подписки и се оказва ,че улицата е била асфалтирана няколко пъти.А това не е така,никога е нямало дори и запечатка от асфалт.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разчистване на разстителност

Начало
27.05.2021
ID:
844

Излизането на главния път на въпросното кръстовище става доста трудно и опасно понеже няма никаква видимост заради голямата разстителност.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ЛИПСА НА НАЗЕМНА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Начало
27.05.2021
ID:
842

ОТ ДВА ДНИ ЛИПСВА НАЗЕМНАТА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ В НАШИЯ КВАРТАЛ А МОЖЕ БИ И В ЦЕЛИЯ ГРАД ОСВЕН КЪМ ВАС НЯМА КЪМ КОГО ДРУГ ДА СИГНАЛИЗИРАМЕ. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

с.Лясково

Начало
24.05.2021
ID:
836

Гробищния парк в селото е в окаено състояние.Трева колкото човешки ръст.Не се виждат нито паметници,нито гробове ,нито патеки,Моля за съдействие, най добре изпратете бригага Паркове и градини да го окоси.Местни жители в селото почти не останаха,а новодошлите не ги вълнува този проблем, Моля за съдействие.Благодаря ви.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Безстопанствена кола

Начало
22.05.2021
ID:
835

Здравейте. На ул. Рилска 3 (предполагам) е разположена кола, която очевидно не ползва, от няколко месеца е разположена срещу училище ,,Ангел Кънчев''. Колата е черен мерцедес с регистрационен номер PB 5291 XB. Моля за съдействие за откриване на собственика й и преместване на подходящо място.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

включване в мрежата на А1 на село Леново, Пловдивска област

Начало
19.05.2021
ID:
829

Здравейте, моля за информация дали има ли някаква административна пречка село Леново да няма покритие на мрежата на А1. Сигналът свършва малко преди табелата за влизане в Леново откъм Тополово. Водя кореспонденция с А1 (customerservice@a1.bg Жанет Гонева-Обслужване Клиенти) като последният им отговор от 20/04/21 е "Добpе е да знаете, че пускането в експлоатация на допълнителни съоpъжения, с цел повишаване нивата на сигнала, е свъpзано с пpиключването на поpедица от администpативни пpоцедуpи, чийто сpок и изпълнение не зависят изцяло от А1 Бългаpия" Благодаря предварително за отделеното време по изпратеният сигнал=

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Косене и пръскане

Начало
13.05.2021
ID:
819

Моля уважаеми дами и господа да окосите и напръскате общинския Ви имот в двора на новата църква св.Марина

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Ниски клони върху тротоар

Начало
07.05.2021
ID:
812

По двата тротоара на ул. "Шести януари " клоните на дърветата са много ниско и е трудно минаването.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Не работеща капкова система за напояване

Начало
05.05.2021
ID:
808

Искам да съобщя ,че поливната система която беше поставена на квартал Запад ул.Хан Кардам и съседните улици ,не работи от близо 1 година и никой не взима никакви мерки за това и градинките които бяха направени ,засадени и озеленени са напълно изсъхнали и в окаяно състояние заради липсата на вода която трябваше да напоява градинките! Моля ,вземете необходимите мерки!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Затворена пътека към гората

Начало
05.05.2021
ID:
805

Пътеката към гората е преградена от площадка, има паркиран автомобил точно на пътеката. Тази площадка законно ли е изградена? Тя частна собственност ли е? Собственниците имат ли право в бъдеще да я заградят? Има кооперация която в кадастъра не е описата, предполагам че няма акт 16, а видимо там живеят хора. Приложена е кадастрална карта, кооперацията видимо липсва там. Моля проверете случая, и осигурете нормално преминаване на граждани по пътекъта към гората.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител