В процес 108 Приключени 2601

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Масово отравяне на кучета в село Златовръх

Начало
10.02.2024
ID:
3153

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Осветление

Начало
10.02.2024
ID:
3150

Неработеща лампа зад супера на БББ-Дърварчето.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Масово отравяне на кучета в село Златовръх

Начало
10.02.2024
ID:
3149

Здравейте!Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх.Отровени са не само бездомни кучета,но и домашни кучета. Отровата е разпръсната близо до детска площадка. Не само кучетата, но и децата са в опасност.Това се случва за пореден път.Подаден е сигнал към полицията,но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване.Молим за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

с.Златовръх-масово отравяне на животни

Начало
10.02.2024
ID:
3148

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Село Златовръх - масово отравяне на животни

Начало
10.02.2024
ID:
3147

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Масово отравяне на кучета в село Златовръх.

Начало
10.02.2024
ID:
3145

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за пусната отрова

Начало
10.02.2024
ID:
3144

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Масово отравяне на кучета в село Златовръх

Начало
10.02.2024
ID:
3142

Здравейте! Искам да подам сигнал за масово отравяне на кучета в село Златовръх. Отровата е разпръсната в близост до детска площадка и училище. Не само безстопанствени, а и домашни кучета има натровени. Притеснени сме за децата, животните на улицата и домашните животни. Това се случва за пореден път. Подаден е сигнал към полицията, но се изисква аутопсия и протокол за да се започне разследване. Оставям снимков материал на намерените от нас кучета, сигурност има още. Моля за съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пуснато зло куче на ул. Съгласие

Начало
09.02.2024
ID:
3141

Кучето е опасност за преминаващите, живее в колибка на улицата, но не е на синджир и днес се спусна с ожесточен лай към мен и двегодишната ми дъщеря, когато опитахме да минем през улицата. Изплашихме се много и се върнахме назад, като трябваше да обиколим отдалеч, за да стигнем до целта си. Улица Съгласие е пресечка на ул. Св. Димитър, в самия център на града и не би трябвало да се ограничава преминаването по нея заради пуснато зло куче, явно пазач на някой от съседните имоти.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработеща улична лампа

Начало
08.02.2024
ID:
3139

Неработеща улична лампа на ул. "Княз Александър Батенберг" 22 - лампата не свети постоянно, включва се и се изключва.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител